רשת yellow


yellow היא רשת חנויות הנוחות של חברת הדלק "פז"

הרשת הוקמה ב-1999 מתוך מטרה להפוך את חיי הנהג הישראלי לנוחים יותר ולתת לו פתרונות נוספים בזמן הגעתו לתחנת הדלק.
בשנת 2003 הכפילה את מספר החנויות ל-57 והפכה למנוע הצמיחה של חברת פז ולמובילת הקטגוריה בשוק הישראלי.
במהלך השנים התרחבה הרשת והוקמו חנויות רבות בתחנות הדלק "פז" הממוקמות על צירים מרכזיים ובכניסה לערים וישובים.
כיום הרשת מונה כ-240 סניפים שרובם פעילים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע והיא רשת חנויות הנוחות המובילה בארץ.

 

לא רק לתדלק

עד לכניסת חנויות הנוחות לארץ, תחנת הדלק הייתה נקודת בה עוצרים פעם בשבוע לתדלוק, רכישת אביזרים לרכב וקבלת שירותי רכב כגון מוסך, פנצ'ריה או שטיפת רכב.
כניסת חנויות הנוחות לארץ שינתה את תפקידן של תחנות הדלק בחיי הנהג הישראלי והפכה את תחנת הדלק למתחם שבו עוצרים יום יום להפסקה והתרעננות, קבלת שירותים שונים וקניית מוצרים לבית או לדרך.

 

לעצור במקום אחד, על הדרך

כיום, בחיים המודרניים, כולנו צריכים לג'נגל בין המון משימות ומטלות ותמיד נמצאים בלחץ להספיק כמה שיותר בזמן הכי קצר.
אנחנו ב-yellow עושים הכל כדי להתאים עבור לקוחותינו מגוון שירותים ופתרונות כך שיוכלו לעצור לרגע, לעשות הפסקה מהלחץ שמסביב, לקחת נשימה, ולהיפטר על הדרך מכמה שיותר "עיזים" כדי לנצל את הזמן הפנוי לדברים החשובים באמת.

 

מה שצריך, מתי שצריך

בחנויות yellow ניתן למצוא באופן קבוע מגוון רחב של פתרונות לצרכי היום יום:
בעצירה אחת אפשר ליהנות מקפה איכותי של Lavazza, לקנות כריך, חטיף או שתיה מרעננת לדרך, להשלים מוצרי חלב ומכולת הביתה או לקנות אביזרים לסלולרי.
בדרך לטיול אפשר להצטייד בציוד מחנאות, בדרך לאירוע לקנות מתנות כמו דיסקים צעצועים או בקבוקי יין ובדרך הביתה להתחדש במכונת קפה ביתית או מוצרי חשמל.

 

בתנועה מתמדת

אנחנו מבינים שבמציאות המשתנה בקצב מהיר, גם הצרכים של הלקוחות שלנו משתנים, מתרבים ומצריכים התייעלות תמידית ומציאת פתרונות חדשים ויצירתיים.
כדי להמשיך להוביל בתחומנו ולהקל את החיים של הנהג הישראלי - אנחנו מוסיפים שירותים ומוצרים בהתאם ומשתנים ביחד עם לקוחותינו. 

 

הנוחות מגיעה לאינטרנט!

אנחנו ממשיכים להתאים את עצמנו לצרכן המשתנה ולוקחים את הנוחות צעד קדימה למקום שהלקוחות שלנו מבלים בו יותר ויותר זמן – לאינטרנט.
באתר www.yellow.co.il ניתן לקנות אונליין מגוון מוצרים: מכשירי חשמל, מוצרי טיפוח, גאדג'טים, אביזרים לבית ועוד, ולאסוף תוך  3 ימים* את החבילה ב-yellow.
בלי תור, בלי לחכות לשליח, בלי לבזבז זמן יקר, בלי דמי משלוח, בלי חיפוש חניה
ובאופן מהיר, פשוט, קל והכי נוח שאפשר.

 

רשת yellow היא רשת חנויות הנוחות של פז חברת הנפט בע"מ, כדי להכיר את פז הקליקו פה

 

* החבילה תגיע תוך 3 ימי עסקים (ימים א'-ה'). ברכישות מעל 2,000 ש"ח - עד 5 ימי עסקים. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00, ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר חנויות yellow בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לאמור לעיל.