0.00 ₪

תיקי גב

תיקי גב נמנים בין הפריטים הפופולאריים, הנוחים והשימושיים ביותר. יש תיקי גב לנשים ויש תיקי גב לגברים, יש תיק גב לטיולים ויש תיק גב למחשב נייד. צעירות וצעירים לרוב יעדיפו תיק גב על פני כל תיק אחר, ולראיה – תיקי בית ספר הם תיקי גב.

כמו כל פריט אחר, כיום אין צורך לרוץ עד לחנות התיקים כדי לרכוש תיק גב. הרבה  יותר נוח וחכם לבצע קניות באינטרנט. באתרwww.yellow.co.il  תוכלו למצוא מבחר גדול ומגוון של תיקי גב בעיצובים, גדלים וצבעים שונים. ישנם תיקים לשימוש יומיומי כולל תיק גב ללפטופ, וגם תיקים מאסיביים יותר שפונקציונליים ומותאמים למטיילים.  

לרכוש תיק בממשק הידידותי שלנו זה ממש לא "תיק". מדובר בחוויית קנייה נעימה ופשוטה. אפשר לתאר אותה בקצרה בסלוגן המוביל של yellow - קונים בקליק אוספים בצ'יק. וזה בדיוק מה שעושים – בוחרים מתוך המגוון הקיים תיק גב שמוצא חן בעיניכם ומתאים לכם, משלמים בלחיצת כפתור, בוחרים תחנת פז שנוח לכם לעבור ולאסוף ממנה את התיק, ואוספים בהתאם בזמנכם החופשי. הקנייה הכיפית פטורה מדמי משלוח, שעלולים להפוך רכישות רבות לבלתי משתלמות. כמו כן, היא פוטרת אתכם מהמתנה לשליח ומתשלום דמי משלוח וטיפ. והכי חשוב, אתם רוכשים תיק גב עם גב חזק ואמין – הגב של חברת פז שתמיד נמצאת כאן בשבילכם עם שירות זמין ואיכותי.