מינימום הזמנה בקטגוריית ירקות ופירות 80.00 ₪

תבלינים ורטבים

מינימום הזמנה בקטגוריית ירקות ופירות 80.00 ₪

  • המחירים מתעדכנים מידי יום.
  • שינויים בהזמנות ניתן לבצע עד השעה 16:59 ביום הקודם ליום איסוף החבילה

50 ש"ח הנחה בקנייה מעל 150 ש"ח, 20 ש"ח הנחה בקנייה מעל 100 ש"ח ממוצרי הקטגוריה. בכפוף לתנאים* 

*פז רשאית לסיים ו/או לשנות את המבצע/הטבה מעת לעת *מוגבל להנחה של עד 50 ₪ בסל רכישה *אין כפל מבצעים והנחות *אין פיצול עסקאות
*בכפוף לתקנון האתר *תקף ברכישת פירות וירקות בלבד *ההטבה תינתן בשלב הרכישה

לתשומת הלביתכן ומוצרי המזון המסופקים באתרנו נושאים סימון תזונתי חדש ו/או סימון בסמל אדום, על אף שסימון כאמור אינו מופיע עדיין באתר. אנו עושים מאמץ להשלים את הסימון האמור בתקופה הקרובה.

לצפייה בתעודת הכשרות לחצו כאן

יכולים לדמיין איזה טעם היה לאוכל שלנו בלי תבלינים? מה היינו עושים בלי רטבים? תבלינים ורטבים מייצרים את הטוויסט המדהים שעושה את ההבדל בין טעם לבין חוסר טעם. לא בכדי רבים מאיתנו משתמשים בשלל סוגי תבלינים: מפפריקה עד קינמון, מכורכום עד זעתר, תבלינים לדגים, לעוף ולבשר, לירקות ולגבינות. אפשר לשדרג משמעותית כל מאכל  בעזרת תיבול, בעיקר כאשר מחירי תבלינים הינם שווים לכל כיס. גם רטבים רבים נמצאים במזווה ובמקרר שלנו – טחינה, רוטב צ'ילי, רוטבי עגבניות למיניהם ועוד. אין ספק, ישראלים הם בעניין של אוכל טעים.

כדי לרכוש רטבים ותבלינים אין צורך להרחיק עד לשוק, למכולת, לסופר או לחנות הירקות, בוודאי לא כשאתר yellow מציע לכם חנות תבלינים ורטבים עשירה ומגוונת. בדיוק כמו שנוהגים לרכוש רטבים ותבלינים בקנייה מרוכזת של מוצרי מכולת וירקות ופירות, כך תוכלו לעשות גם אצלנו, אלא שהפעם לא תצטרכו לנסוע במיוחד לחנות, לעצור בפקקים, לחפש חניה ולעמוד בתורים. כאן הכל זמין עבורכם בלחיצת כפתור, ואתם מוזמנים לבצע את רכישתכם בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. אתם יודעים לבטח איזה תבלינים ורטבים נדרשים לכם, לכן פשוט בחרו, רכשו ברגע אחד, וכעבור מספר ימים תוכלו לאסוף את המוצרים מתחנת פז שתיבחר על ידכם כמובן – זו שקרובה אליכם או נמצאת בנתיב נסיעתכם היומית. חברת פז מאחלת לכם קנייה נעימה והרבה ארוחות מתובלות בטוב טעם.