מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

שמפו ומרכך

מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

  • חוסכים בזמן ונהנים ממחירים מעולים
  • כולנו רוכשים מוצרי טיפוח וניקיון, אז למה שלא נעשה את זה חכם?

עולם הטיפוח והיופי כולל בתוכו ענף שלם העוסק בטיפוח שיער. נשים וגברים כאחד מבינים כיום את החשיבות הרבה של השמירה על בריאות השיער, ואת השלכותיה ההיגייניות והאסתטיות כאחד. היצרנים מצידם שמחים לתת מענה לצורך בטיפוח השיער והקרקפת, בדמות אינספור סוגי שמפו, מרכך שיער וכן קומבינציות של שמפו ומרכך גם יחד. בפרסומות השונות למוצרי השיער בכל המדיות מתנופפות רעמות שיער מעוררות קנאה, ובשיחות חולין רבות עולים שמות של שמפו מומלץ או מרכך שיער מומלץ כאלה ואחרים.

מן הסתם גם אתם ובני משפחתכם משתמשים בשמפו או מרכך לשיער שמועדפים על כל אחד מכם. קרוב לוודאי שאתם מבצעים רכישה של מוצרי שיער במסגרת קניית מוצרי פארם מרוכזת. אז הנה לכם הזדמנות לעשות זאת בצורה קלה, פשוטה ומהירה בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק – השיטה שמלווה כל רכישה באתר www.yellow.co.il.

עשרות בקבוקי שמפו ומרככי שיער ממתינים לכם כאן – בחרנו אותם בקפידה כדי להציע לכם מגוון ממיטב המוצרים והמותגים. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את השמפו ו/או המרכך המועדפים עליכם ולרכוש אותם בלחיצת כפתור. מומלץ לבצע קנייה של מוצרי פארם נוספים לצורך היעילות והעמידה בתנאי מינימום הזמנה. בזאת סיימתם את ה"קונים בקליק". תוך מספר ימים תוכלו לממש גם את ה"אוספים בצ'יק", כשתעברו דרך תחנת פז שבחרתם בעת הרכישה ותאספו את המוצרים, מבלי לשלם דמי משלוח כמובן. שתהיה לכם חפיפה נעימה.