פמינה תחליב רחצה אינטימי קלאסיק
17.90 ₪ ליחידה

8.14 ₪ ל100 מ"ל

לקטופיל

i

נוזל שטיפה אינטימית פמינה סדרה: פמינה, ריחני,היפואלרגני,חומציות: 3.5, סוג המכל: בקבוק, צורה: תחליב, תכולה: 220 מ"ל  עם אפקט דאודורנט. הוראות שימוש: לנער קלות את הבקבוק, להסיר את המכסה-מתלה ולהרכיבו על בסיס הבקבוק. ללחוץ קלות על הבקבוק להוצאת התחליב. לנקות בעדינות את האזור האינטימי ולשטוף במים   יש לאחסן במקום קריר ובש, לאחסן מתחת  ל-30° אזהרה: אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. לשימוש חיצוני בלבד. מנע מגע עם העיניים

נשים רבות נוהגות להשתמש בתכשירי שטיפה אינטימית על מנת לשמור על ההיגיינה הנשית שלהן. סבון אינטימי הינו מיוחד בכך שדרגת החומציות שלו מותאמת לדרגת החומציות השוררת בסביבת הנרתיק הנשי. לרוב, שטיפה אינטימית מומלצת היא כזו שאינה אגרסיבית מדי ואינה משנה את "המאזן" באיזור כה עדין. סיבה נוספת לשימוש שנשים עושות בתכשירי סבון לשטיפה אינטימית נעוצה בשמירה על ריח נעים באיזור האינטימי.

חשוב היה לנו להכניס גם סבון אינטימי לרשימת מוצרי ההיגיינה והספיגה שלנו, המוצגים במחלקת הפארם של yellow. זאת הן לנוכח הצורך והביקוש למוצר, והן מאחר שמדובר בתחום רגיש למדי. גם כיום, בעידן בו הכול פתוח ומותר, ישנן נשים שנרתעות מקניית שטיפה אינטימית בשל חוסר נוחות וביישנות. כאשר הרכישה הזו מתבצעת בצורה דיגיטלית, הדבר מונע לחלוטין את אי הנעימות והמבוכה. 

מעבר לכך, כאן באתר www.yellow.co.il המצויד בממשק דיגיטלי קליל ופשוט, הרכישה היא חוויה נעימה ונוחה מאין כמותה. היא נעשית בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. המוצר הנבחר נרכש בלחיצת כפתור, ונאסף בצורה עצמאית מתחנת פז בה תבחרו בהתאם לנוחות האישית.
מומלץ כמובן לכלול את רכישת השטיפה האינטימית ברכישה כוללת יותר של
מוצרי פארם, הן כדי לעבור את מחיר המינימום, וחשוב מכך – כדי לבצע רכישה יעילה ומשתלמת.

הקנייה שתבצעו כאן פטורה מדמי משלוח וכמובן מטיפים לשליח. המוצרים ימתינו לכן לאחר מספר ימים בתחנת פז. הכל נעשה כדי שיהיה לכן נוח.