0.00 ₪

תנורי חימום ורדיאטורים

בחורף הקרוב, לא חשוב כמה קפוא יהיה בחוץ – בבית שלכם הולך להיות חם. ככה זה כשב-www.yellow.co.ilעומד לרשותכם היצע כל כך עשיר ורחב של מחממים ביתיים – רדיאטורים, תנורי חימום, וכן מפזרי חום לאמבטיה ולחדרים שונים בבית. כל המוצרים הלוהטים ביותר שמוצגים בעמוד הזה הינם מותגים שנבחרו בקפידה מהיצרנים והספקים המובילים בתחום, כך שאין צורך שתבדקו, תבררו, תשאלו ותחקרו לגבי הטיב והאיכות – כבר עשינו את זה עבורכם מראש.

ועוד משהו, הבשורה הגדולה ביותר היא שלא משנה כלל איזה מזג אוויר שורר בחוץ, אין צורך שתצאו מפתח חדרכם כדי לרכוש רדיאטור חימום לבית, תנור חימום לבית, מפזר חום לאמבטיה או כל מוצר מחמם שנדרש לכם עבור הבית או המשרד. הממשק הידידותי של yellow עושה לכם חיים קלים. כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את המוצר המתאים לכם, וכן את תחנת פז שממנה תרצו לאסוף אותו, וזהו – לוחצים על הכפתור, משלמים ואוספים במלוא הנוחות, או כמו שאומרים אצלנו – קונים בקליק אוספים בצ'יק.

במסגרת הקנייה הבטוחה והנעימה הזאת אתם פטורים מתיאום והמתנה לשירות שליחים כזה או אחר, וממילא גם מדמי המשלוח המיותרים. והכי חשוב, מאחורי הרכישה שלכם ניצבת הענקית הטובה - חברת פז המוכרת באמינותה ובשירות הלקוחות היעיל והקשוב שלה, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר. מומלץ בחום!