תחליב גוף אינטנסיב
31.90 ₪ ליחידה

10.63 ₪ ל100 מ"ל

300 מ"ל, לעור יבש במיוחד

i

תחליב ספריי לגוף - אפקטיב קר תיאור המוצר  קומפלקס ייחודי להקלה מיידית במקרים של עור יבש במיוחד ומחוספס. בעל פעילות אקטיבית משולשת:בניחוח פריחה מרענן. העשרת העור בלחות ל- 24 שעות. ריכוך, מניעת יובש והרגעת העור. הגנה מנזקי סביבה ואקלים. היפואלרגני וללא פראבנים. טכנולוגייה חדשנית להתזה רציפה, נוחה וקלה.רכיב חדשני המעניק לחות מיידית ואידיאלית ומסייע בשיפור יכולתו הטבעית של העור לספוג ולאגור לחותהשילוב הייחודי של השמנים מסייע להזנה, ריכוך ושמירה על לחות וגמישות העור.הרגעת עור רגיש ומגורה, סיוע בטיפול באדמומיות, בריכוך ושמירה על לחות העור.טיפול בעור, הענקת לחות ורכות, הותרת העור גמיש, חלק ונעים למגע. הרגעת עור מגורה ואדמומי.סיוע בנטרול של רדיקליים חופשיים המזיקים לעור ובהגנה מפני נזקי סביבה ואקלים.  מכיל:  AQUAXIL , שמן שקדים , תמציות קמומיל ושיבולת שועל פרו-ויטמין B5 Allantoin(אלנטואין) יטמין E, אזהרות:  יש להימנע ממגע בעיניים אין לבלוע, יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתכשיר רק למטה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש אופן השימוש:  אין צורך בניעור לפני השימוש. יש לפתוח את המתז בתנועת סיבוב לשחרור הנעילה. יש להקפיד על סגירה מלאה של המתז בתום השימוש. 

תחליב גוף אינטנסיב
29.90 ₪ ליחידה

9.97 ₪ ל100 מ"ל

300 מ"ל, לעור יבש ומגורה

i

תחליב ספריי לגוף - אפקטיב קר תיאור המוצר קומפלקס ייחודי להקלה מיידית במקרים של עור יבש ומגורה. בעל פעילות אקטיבית משולשת: העשרת העור בלחות ל- 24 שעות. ריכוך, מניעת יובש והרגעת העור. הגנה מנזקי סביבה ואקלים. היפואלרגני וללא פראבנים. טכנולוגייה חדשנית להתזה רציפה, נוחה וקלה. רכיב חדשני המעניק לחות מיידית ואידיאלית ומסייע בשיפור יכולתו הטבעית של העור לספוג ולאגור לחות השילוב הייחודי של השמנים מסייע להזנה, ריכוך ושמירה על לחות וגמישות העור. הרגעת עור רגיש ומגורה, סיוע בטיפול באדמומיות, בריכוך ושמירה על לחות העור. טיפול בעור, הענקת לחות ורכות, הותרת העור גמיש, חלק ונעים למגע. הרגעת עור מגורה ואדמומי. סיוע בנטרול של רדיקליים חופשיים המזיקים לעור ובהגנה מפני נזקי סביבה ואקלים. מרכיבים:  aquaxil, ארגן,שקדים, כותנה, אבוקדו, תמציות קמומיל ושיבולת שועל, פרו-ויטמין B5, ויטמין E, אלנטואין אזהרות:  יש להימנע ממגע בעיניים, אין לבלוע, יש להרחיק מהישג ידם של ילדים אופן השימוש:  אין צורך בניעור לפני השימוש. יש לפתוח את המתז בתנועת סיבוב לשחרור הנעילה. יש להקפיד על סגירה מלאה של המתז בתום השימוש. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. יש להשתמש בתכשיר רק למטה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש

תמר קרם גוף
29.90 ₪ ליחידה

5.98 ₪ ל100 מ"ל

500 סמ"ק

i

תמר קרם גוף - תרסיס לחות
24.90 ₪ ליחידה

9.96 ₪ ל100 מ"ל

250 סמ"ק

i

נשים וגברים עם מודעות לטיפוח עורם, נוהגים להקפיד על שימוש יומיומי בקרמים ובעיקר קרם גוף, קרם ידיים וקרם פנים. במדינה חמה כשלנו, כשהעור נוטה להתייבש ולאבד מחיוניותו, להתמרחות בקרמים יש חשיבות מרובה. שימוש בקרמים למיניהם מסייע  בשמירה על בריאות העור ומראהו הצעיר והרענן.

במסגרת מחלקת הפארם שלנו ומגוון מוצרי הטיפוח לגוף ולפנים שאנו מציעים, בחרנו עבורכם גם סוגים שונים של קרם גוף מומלץ וקרמים מומלצים לידיים ולפנים, כולם של מותגים מובילים וידועים. הבחירה היא שלכם והרכישה קלילה מאין כמותה כשהיא מתבצעת בממשק הדיגיטלי של yellow בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. שיטה זו פותחה לנוחות לקוחותינו וליצירת מקסימום יעילות. כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא לבחור את הקרם או מספר הקרמים המועדפים עליכם ולרכוש אותם בלחיצת כפתור. מומלץ כמובן לעשות זאת במסגרת רכישה כוללת של מוצרי פארם – כך תמקסמו את היעילות ואף לא תצטרכו להתייחס למחיר ההזמנה המינימלי. הקרמים המובחרים שרכשתם יחכו לכם כעבור מספר ימים בתחנת פז שתציינו בעת הרכישה. מומלץ לבחור בתחנה קרובה אליכם או כזו שנמצאת על הדרך בנסיעותיכם היומיומיות – יעילות, כבר אמרנו?

אז מה היה לנו כאן? רכישה נוחה שמתבצעת היישר מהכיסא, פתרון משתלם שאינו כרוך בדמי משלוח וטיפים לשליחים, התקשרות עם חברת פז האמינה והשירותית, וקרמים נפלאים שיעניקו לכם הרגשה טובה וישמרו על עורכם לאורך כל היממה.