קרם גוף אינטנסיב - ד"ר פישר
22.90 ₪ ליחידה

700 מ"ל, לעור יבש ומגורה

i

קרם גוף אפקטיב קר תיאור המוצר נוסחה עשירה ועדינה המכילה שמן שיבולת שועל, אלאנטואין ושמן שקדים, המטפלים ביובש ומרגיעים אדמומיות, ויטמינים (E ופרו-ויטמין 5B), ומרכיבים אפקטיביים מעשירי לחות המספקים לעורך את הלחות הדרושה לו, שומרים על מאזן הלחות לאורך זמן ומונעים יובש עור. מכיל:  אלנטואין. ויטמין E. פרו-ויטמין B5. קומפלקס לחויות. שיבולת שועל. שמן שקדים. אזהרות:  אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים, יש להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. לשימוש חיצוני בלבד. מנע מגע עם העיניים. אופן השימוש:  להספיג לתוך העור בתנועות סיבוביות. למרוח לאחר הרחצה או לפי הצורך. לפתיחת המשאבה יש לסובב נגד כיוון השעון עד לשחרורה. לשימוש יש ללחוץ על מרכז המשאבה. מתאים לשימוש יומיומי.

קרם גוף אינטנסיב - ד"ר פישר
22.90 ₪ ליחידה

3.27 ₪ ל100 מ"ל

700 מ"ל, לעור יבש במיוחד

i

קרם גוף אינטנסיב- אפקטיב קר תיאור המוצר נוסחה עשירה ועדינה המכילה ויטמינים (E, פרו ויטמין 5B, 3B) ומרכיבים אפקטיביים מעשירי לחות, המספקים לעורך את הלחות הדרושה לו, שומרים על מאזן הלחות לאורך זמן ומונעים יובש עור מרכיבים:  ויטמין B3. ויטמין E. חמאת מנגו. פרו-ויטמין B5. תמצית פירות טבעית. אזהרות:  אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים, יש להפסיק את השימוש עם הופעת סימני גירוי. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. לשימוש חיצוני בלבד אופן השימוש:  להספיג לתוך העור בתנועות סיבוביות. למרוח לאחר הרחצה או לפי הצורך. לפתיחת המשאבה יש לסובב נגד כיוון השעון עד לשחרורה. לשימוש יש ללחוץ על מרכז המשאבה.

קרם ידיים
7.90 ₪ ליחידה

7.90 ₪ ל100 מ"ל

100 סמ"ק, בניחוח סחלב

i

קרם ידיים וציפורניים אינטנסיב
13.90 ₪ ליחידה

9.27 ₪ ל100 מ"ל

150 מ"ל, לעור יבש במיוחד

i

קרם ידיים- אפקטיב קר תיאור המוצר קומפלקס ייחודי להקלה מיידית במקרים של עור יבש במיוחד ומחוספס. מסייע בהגנה מפני רדיקלים חופשיים ומונע יובש עור. מותאם במיוחד לעור הידיים, מעניק לחות ורכות כך שהעור נותר גמיש, חלק ונעים למגע. מרכיבים:  חמאת מנגו, ויטמין E, ופרו ויטמין B5 אזהרות:  יש להימנע ממגע בעיניים, אין לבלוע, יש להרחיק מהישג ידם של ילדים.

קרם ידיים פנג'ל קלאסיק
7.90 ₪ ליחידה

9.88 ₪ ל100 מ"ל

80 מ"ל

i

קרם ידיים פנג'ל קלאסיק שיעור החומר הפעיל: גליצרין 10%

קרם ידיים פנג'ל קלאסיק
15.90 ₪ ליחידה

6.63 ₪ ל100 מ"ל

מארז שלישיה, 3*80 מ"ל

i

קרם ידיים פנג'ל קלאסיק סה"כ 240 מ"ל (3*80 מ"ל) שיעור החומר הפעיל: גליצרין 10%

נשים וגברים עם מודעות לטיפוח עורם, נוהגים להקפיד על שימוש יומיומי בקרמים ובעיקר קרם גוף, קרם ידיים וקרם פנים. במדינה חמה כשלנו, כשהעור נוטה להתייבש ולאבד מחיוניותו, להתמרחות בקרמים יש חשיבות מרובה. שימוש בקרמים למיניהם מסייע  בשמירה על בריאות העור ומראהו הצעיר והרענן.

במסגרת מחלקת הפארם שלנו ומגוון מוצרי הטיפוח לגוף ולפנים שאנו מציעים, בחרנו עבורכם גם סוגים שונים של קרם גוף מומלץ וקרמים מומלצים לידיים ולפנים, כולם של מותגים מובילים וידועים. הבחירה היא שלכם והרכישה קלילה מאין כמותה כשהיא מתבצעת בממשק הדיגיטלי של yellow בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. שיטה זו פותחה לנוחות לקוחותינו וליצירת מקסימום יעילות. כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא לבחור את הקרם או מספר הקרמים המועדפים עליכם ולרכוש אותם בלחיצת כפתור. מומלץ כמובן לעשות זאת במסגרת רכישה כוללת של מוצרי פארם – כך תמקסמו את היעילות ואף לא תצטרכו להתייחס למחיר ההזמנה המינימלי. הקרמים המובחרים שרכשתם יחכו לכם כעבור מספר ימים בתחנת פז שתציינו בעת הרכישה. מומלץ לבחור בתחנה קרובה אליכם או כזו שנמצאת על הדרך בנסיעותיכם היומיומיות – יעילות, כבר אמרנו?

אז מה היה לנו כאן? רכישה נוחה שמתבצעת היישר מהכיסא, פתרון משתלם שאינו כרוך בדמי משלוח וטיפים לשליחים, התקשרות עם חברת פז האמינה והשירותית, וקרמים נפלאים שיעניקו לכם הרגשה טובה וישמרו על עורכם לאורך כל היממה.