מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

קרמים לגוף ולפנים

מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

  • חוסכים בזמן ונהנים ממחירים מעולים
  • כולנו רוכשים מוצרי טיפוח וניקיון, אז למה שלא נעשה את זה חכם?

נשים וגברים עם מודעות לטיפוח עורם, נוהגים להקפיד על שימוש יומיומי בקרמים ובעיקר קרם גוף, קרם ידיים וקרם פנים. במדינה חמה כשלנו, כשהעור נוטה להתייבש ולאבד מחיוניותו, להתמרחות בקרמים יש חשיבות מרובה. שימוש בקרמים למיניהם מסייע  בשמירה על בריאות העור ומראהו הצעיר והרענן.

במסגרת מחלקת הפארם שלנו ומגוון מוצרי הטיפוח לגוף ולפנים שאנו מציעים, בחרנו עבורכם גם סוגים שונים של קרם גוף מומלץ וקרמים מומלצים לידיים ולפנים, כולם של מותגים מובילים וידועים. הבחירה היא שלכם והרכישה קלילה מאין כמותה כשהיא מתבצעת בממשק הדיגיטלי של yellow בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. שיטה זו פותחה לנוחות לקוחותינו וליצירת מקסימום יעילות. כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא לבחור את הקרם או מספר הקרמים המועדפים עליכם ולרכוש אותם בלחיצת כפתור. מומלץ כמובן לעשות זאת במסגרת רכישה כוללת של מוצרי פארם – כך תמקסמו את היעילות ואף לא תצטרכו להתייחס למחיר ההזמנה המינימלי. הקרמים המובחרים שרכשתם יחכו לכם כעבור מספר ימים בתחנת פז שתציינו בעת הרכישה. מומלץ לבחור בתחנה קרובה אליכם או כזו שנמצאת על הדרך בנסיעותיכם היומיומיות – יעילות, כבר אמרנו?

אז מה היה לנו כאן? רכישה נוחה שמתבצעת היישר מהכיסא, פתרון משתלם שאינו כרוך בדמי משלוח וטיפים לשליחים, התקשרות עם חברת פז האמינה והשירותית, וקרמים נפלאים שיעניקו לכם הרגשה טובה וישמרו על עורכם לאורך כל היממה.