מינימום הזמנה בקטגוריית ירקות ופירות 80.00 ₪

קטניות ומוצרי בסיס

מינימום הזמנה בקטגוריית ירקות ופירות 80.00 ₪

  • המחירים מתעדכנים מידי יום.
  • שינויים בהזמנות ניתן לבצע עד השעה 16:59 ביום הקודם ליום איסוף החבילה

50 ש"ח הנחה בקנייה מעל 150 ש"ח, 20 ש"ח הנחה בקנייה מעל 100 ש"ח ממוצרי הקטגוריה. בכפוף לתנאים*

*פז רשאית לסיים ו/או לשנות את המבצע/הטבה מעת לעת *מוגבל להנחה של עד 50 ₪ בסל רכישה *אין כפל מבצעים והנחות *אין פיצול עסקאות
*בכפוף לתקנון האתר *תקף ברכישת פירות וירקות בלבד *ההטבה תינתן בשלב הרכישה

לתשומת הלביתכן ומוצרי המזון המסופקים באתרנו נושאים סימון תזונתי חדש ו/או סימון בסמל אדום, על אף שסימון כאמור אינו מופיע עדיין באתר. אנו עושים מאמץ להשלים את הסימון האמור בתקופה הקרובה.

לצפייה בתעודת הכשרות לחצו כאן

מוצרי בסיס בעולם המזון מהווים תשתית למאכלים רבים ומגוונים. בין המוצרים הבסיסיים הנפוצים ביותר תמצאו את הקטניות. בין סוגי קטניות המוכרים לכולנו ועולים כמעט על כל שולחן נמנים האורז על כל מיניו (עגול, מאורך, פרסי, אורז סושי ועוד), קוסקוס, עדשים בצבעים שונים, שעועית ועוד. קטניות ידועות בעיקר בסגולותיהן הבריאות. הן מספקות לגוף חלבון איכותי, ויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים. כמו כן, הן מסייעות להרזיה ולמניעת מחלות שונות.

בנוסף לקטניות, ישנם מוצרי בסיס שונים שרובנו משתמשים בהם בשגרת היום בעת הכנת ארוחות שונות – אטריות לסוגיהן, פנקו ופירורי לחם לשניצל ולמאכלים שונים, גרנולה ומוזלי שתמיד כיף לפתוח איתם את הבוקר ועוד. כל אלה הם מוצרי מכולת שלא צריך לצאת במיוחד למכולת או לסופר כדי לרכוש אותם. הם ידועים ומוכרים וניתן לרכוש אותם און ליין.  קטניות ומוצרי בסיס שונים אלה נמצאים ממש כאן באתר www.yellow.co.il , נגישים וזמינים לרכישה. חסכו לעצמכם נסיעה מיוחדת, פקקים מייגעים, חיפוש חניה ועמידה בתורים לקופה, ותוכלו במקום כל אלה ליהנות מקנייה בטוחה, פשוטה ונעימה בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק.

אתם מוזמנים לבחור את מוצרי הבסיס הדרושים לכם ולשלב את רכישתם עם מוצרי מכולת שונים המוצעים באתרנו. כך תבצעו רכישה מרוכזת יעילה ומשתלמת ותעמדו במחיר הסף המינימלי להזמנה. את המוצרים רוכשים בלחיצת כפתור ולאחר כמה ימים אוספים אותם מתחנת פז שתבחרו כמתאימה ביותר עבורכם לאיסוף. קנייה נעימה.