0.00 ₪

קומקומים

בניגוד לפתגם הידוע "אל תסתכל בקנקן..." בהחלט מן הראוי להסתכל גם בקומקום וגם במה שיש בו. קומקום חשמלי הוא לא רק כלי בית פרקטי, הוא גם כלי מעוצב שצריך להשתלב בין שאר הכלים במטבח, בעיקר כשהוא ניצב על השיש. מצד שני, הוא חייב להיות "סוס עבודה טוב". את כל הקריטריונים הללו לקחנו בחשבון כשבחרנו עבורכם קולקציה מכובדת של קומקומים, המוצגת בפניכם כאן באתר www.yellow.co.il. לא חשבתם לבזבז חצי יום בחיפוש אחרי קומקום חשמלי בחנויות מוצרי חשמל, נכון?

אז מה יש לנו כאן? כל קומקום שנפשכם חשקה בו - קומקום זכוכית או פלסטיק, קומקום קרמי או מנירוסטה. הם נבדלים אלו מאלו לא רק בחומרים אלא גם בעיצובים השונים, בדגמים, בגדלים ובצבעים למיניהם. מי שצריך מיחם לשבת או מיחם חשמלי לכל צורך – אף הוא ימצא כאן את מבוקשו. כמובן שהקפדנו לבחור מיחמים וקומקומים איכותיים הנמנים על המותגים המובילים בתחום.

מה עליכם לעשות? פשוט לקנות בקליק ולאסוף בצ'יק, ככה זה אצלנו ב-yellow. הממשק הידידותי שלנו מאפשר לכם לרכוש כל קומקום שתרצו בלחיצת כפתור, תוך בחירה בתחנת פז ממנה תרצו לאסוף אותו. תוך מספר ימים הקומקום יחכה לכם בתחנה ותוכלו לאסוף אותו מבלי לתאם עם חברת שליחים ולחכות לבואו של השליח, וכמובן בלי לשלם דמי משלוח וטיפ. בכל קנייה כזו תיהנו מהשירות הטוב של חברת פז, אז סעו הביתה בכיף ושימו מים.