קולור ק'צר

 בכל רכישה תקבלו הודעת SMS עם הטבה - קפה מפנק מתנה!
דירוג המוצר: 0 כוכבים דירגו: 0 משתמשים 0.0 0
דירגו 0

10 דפים

היפטרו מהעז במחיר משתלם
13.90 ₪
1.39 ₪ ליחידה
הוסף לסל

איסוף המוצר

המשלוח חינם ויגיע תוך 3 ימי עסקים (ימים א'-ה') לתחנה ממנה ביקשתם לאסוף את החבילה.

אמצעי תשלום

התשלום יתבצע באמצעות כרטיסי האשראי הבאים
  • כרטיס אשראי ויזה
  • כרטיס אשראי מאסטרקארד
  • כרטיס אשראי ישראכרט
  • כרטיס אשראי אמריקן אקספרס
רכישה מאובטחת

הרכישה באתר בטוחה ומאובטחת

תיאור המוצר:

קולור קאצ'ר דפים למכונת הכביסה למניעת מעבר צבעים בין הבגדים. הסוף למיון בגדים צבעוניים הסוף לתאונות צבע בכביסה.

מתאים ל:

לכביסת בגדים צבעוניים ללא מיון, לכביסה ביד ובמכונה, בכל הטמפרטורות, תכניות כביסה וסוגי בדים

אופן השימוש:

1 הכנס הדף בתחתית התוף של מכונת הכביסה לפני הכנסת הבגדים. 2 הוסף ג'ל/ אבקת כביסה והפעל את מכונת הכביסה לפי התוכנית הרצויה. 3 בסיום הכביסה, הוצא את הדף והשלך לפח.

 

אזהרות:

לצבעים בוהקים או כהים במיוחד מומלץ להוסיף יותר דפים. בגדים חדשים, מצעים, מגבות וג'ינסים יש לכבס בנפרד. יש להפעיל שיקול דעת בכביסה צבעונית מעורבת עם לבן. לא ניתן להבטיח יעילות מקסימלית כאשר כמויות גדולות של צבע משתחררות מהבגד. אריגים צבעוניים חדשים יש לכבס בנפרד לפחות 6 פעמים. יש לכבס את הבגדים בהתאם להוראות יצרן המכונה והבגד. לא למאכל! הרחק מהישג ידם של ילדים.

הנתונים המדויקים מופיעים על גבי המוצר. אין להסתמך על הפירוט המופיע באתר לגבי מרכיבי המוצר. ייתכנו טעויות או אי התאמות. יש לקרוא את המופיע על גבי המוצר לפני השימוש.

0 חוות דעת גולשים(ממוצע 0 דירוגים)

דרג את המוצר

דרג
  • ספק / נותן אחריות:
  • תקופת אחריות: ללא אחריות
  • יצרן: הנקל
  • ארץ יצור: אירלנד
קונים באתר, חוסכים באפליקציה! צוברים 10% בכל קנייה ב-www.yellow.co.il ומממשים באפליקציה! להורדת האפליקציה לחצו כאן. *כפוף לתקנון המועדון, שמירת פרטי כרטיס אשראי, מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש באפליקציה.

זמני אספקה: ברכישות מעל 2,000 ש"ח תיתכן חריגה של עד יומיים מהימים המובטחים בדף המוצר/הקטגוריה. עבור הזמנות המבוצעות אחרי השעה 14:00 - ימי העסקים יחלו להיספר מהיום למחרת הקנייה. קיימות מספר תחנות בהן זמן האספקה עשוי להתארך ביום-יומיים מעבר לזמן האספקה בדף המוצר/הקטגוריה. ברכישת מספר מוצרים באותו סל רכישה, זמן האספקה יחול במועד המאוחר מבין זמני האספקה הנקובים לגבי כל מוצר/קטגוריה. תחנות מסוימות אינן פתוחות 24/7. שעות הפתיחה של התחנות מוצגות כאן.