0.00 ₪

סוללות גיבוי

סוללות גיבוי כמו גם מטענים ניידים הינם מצרכים מחויבי המציאות בימינו. כל אדם שנושא עימו טלפון נייד (שזה רוב האנשים בעולמנו) צריך להצטייד עם סוללת גיבוי מומלצת או מטען נייד מומלץ. לא חשוב עד כמה הסמארטפונים משתכללים, נקודת התורפה שלהם נשארת אותה סוללת גיבוי לסלולרי. כל עוד לא המציאו פטנט חדש, אנחנו חייבים להחזיק סוללת גיבוי לאייפון, לגלקסי או לכל מכשיר נייד שברשותנו.

השאלה היא, למה עלינו לשים לב בבחירת סוללת גיבוי נטענת? ישנם כמה פרמטרים ששווים בדיקה. ראשית, סוללות גיבוי מומלצות הן לרוב בעלות קיבולת או הספק גבוהים המאפשרים להשתמש במכשיר זמן ממושך יחסית עד לטעינה הבאה. גם עוצמת הזרם משחקת תפקיד חשוב במערכה, שכן ככל שהיא גבוהה, כך משך הטעינה מתקצר. כמובן שיש לשים לב גם לכך שהסוללות או המטענים יתאימו למכשיר. מטען נייד לאייפון אינו מטען נייד לסמסונג, וכל מטען או סוללת גיבוי יפעלו רק אם הם תואמי מוצר.

נדמה שאין צורך להרחיב יותר באשר להזדקקות שלנו לסוללות גיבוי או מטענים ניידים. מה שכן חשוב לומר הוא, שכיום אינכם צריכים לנסוע במיוחד לחנות שבה מוכרים מוצרים נלווים לניידים כדוגמת סוללות גיבוי או מטענים. ניתן לבצע את הרכישה באתר yellow בלחיצת כפתור. קונים בקליק – אוספים בצ'יק, זה הרעיון המוביל את הקנייה האינטרנטית הנוחה, שפטורה מהמתנה לשליח ובהתאם גם מדמי משלוח. חברת פז כאן כדי לגבות הן את הקנייה והן את הסמארטפון.