מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

ניקיון

מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

  • חוסכים בזמן ונהנים ממחירים מעולים
  • כולנו רוכשים מוצרי טיפוח וניקיון, אז למה שלא נעשה את זה חכם?

חומרי ניקוי לבית הם כיום עולם ומלואו, ולא ניתן ממש לעקוב אחר קצב ההתפתחות שלהם. בכל רגע צצים בשטח חומרי ניקוי חדשים, משוכללים יותר, יעילים יותר, שמבריקים, מקרצפים, מסירים, ממרקים ומצחצחים. בשורה התחתונה, מדובר בתחום שמקיף אותנו מכל עבר, כשהרעיון המוביל הוא לנקות הכי טוב הכי מהר. אבל לא רק חומרי הניקוי משתכללים אלא גם שיטת הקנייה שלהם, וזה מה שמוביל אותנו לממשק הידידותי של yellow שבאמצעותו קונים בקליק - אוספים בצ'יק.

סגנון הרכישה הדיגיטלי שינה את חיינו כצרכנים, וכיום אנו פתוחים להתנהלות הרבה יותר  פרקטית, מהירה ומשתלמת. במקום לנדוד במרכולים הומי האדם וברשתות הפארם בין מדפים עמוסים בחומרי ניקוי – כאן אתם מקבלים הכול במרוכז מול עיניכם, ועליכם רק לבחור ולרכוש בלחיצת כפתור.  

בקטגוריית הניקיון של www.yellow.co.il ריכזנו עבורכם מגוון עצום של מוצרים ממיטב המותגים המובילים - מנוזלים לניקוי כללי עד ספוגים ומטליות, ממגבות נייר עד מסירי שומנים, מנייר טואלט עד ספריי לרהיטים ועוד ועוד חומרי ניקוי למכביר. מומלץ לבצע רכישה מרוכזת (שימו לב למחיר המינימום המינימלי בהחלט) ולהקליק לתשלום – ככה, פשוט, בלי לעמוד בתור לקופה. בעת הרכישה תבחרו גם את תחנת פז ממנה תאספו את מוצרי הניקיון שרכשתם. האיסוף העצמי פוטר אתכם מלחכות לשליחים ומתשלום דמי משלוח. אתם מוזמנים ליהנות משירותי פז הטובים, וכמובן ממוצרי הניקוי המעולים שלא ישאירו טיפת לכלוך בשטח.