מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

ניקוי כלים

מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

  • חוסכים בזמן ונהנים ממחירים מעולים
  • כולנו רוכשים מוצרי טיפוח וניקיון, אז למה שלא נעשה את זה חכם?

ניקוי כלים היא אחת המטלות היומיומיות שאנו נדרשים לבצע באופן שוטף בכל בית ומשרד. במקומות שאין בהם מדיח כלים, ניקוי כלים מתבצע ידנית בעזרת סבון כלים או נוזל כלים כלשהו. יחד עם זאת, גם נוכחותו של מדיח אינה פוטרת מניקוי הכלים ושטיפתם. ישנם כלים שאינם מיועדים להדחה במדיח, ישנם מקרים בהם המדיח כבר פועל ואנו מעוניינים לתת לו סיוע ידני. לכן, חשוב שבכל בית ומשרד יהיה גם נוזל כלים טוב שיעזור לכם לשמור על כלים נקיים ומבריקים.

נוזלים לניקוי כלים נרכשים בדרך כלל יחד עם מוצרי ניקיון וחומרי ניקוי אחרים. חשוב לציין אותם בכל רשימת קניות כדי לוודא שלא יישכחו ולא יחסרו. חשוב גם לרכוש אותם בצורה הנוחה והיעילה ביותר – בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. וככה זה עובד: ריכזנו עבורכם עמוד שלם של תכשירי ניקוי כלים – משחות, סבונים, ג'לים ונוזלים איכותיים של מיטב מותגי הניקיון. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את המוצרים הנדרשים לכם (תוך הקפדה על רכישה במחיר הסף המינימלי), לבחור מאיזו תחנת פז תרצו לאסוף את המוצרים, וכעבור מספר ימים לבצע את האיסוף על הדרך.

מה אתם חוסכים בקנייה שכזו? התרוצצות בין חנויות פארם, חיפוש חניה, דמי משלוח, תלות בשליחים. ומה אתם מרוויחים? זמן יקר, התנהלות יעילה בעזרת שיטה מנצחת, והתקשרות עם חברת פז הגדולה והאמינה שעושה הכל לנוחותכם ולרווחתכם.