לילי פיור לבן נייר טואלט
35.90 ₪ ליחידה

6.11 ₪ ל100 מטר

32 גלילים

i

נייר טואלט לילי PURE נייר בעל שתי שכבות רכות ונעימות בגוון לבן, המשלבות את טכנולוגיית הסיב הרך למגע מפנק במיוחד 

לילי פסטל נייר טואלט
34.90 ₪ ליחידה

5.94 ₪ ל100 מטר

32 גלילים

i

נייר טואלט לילי PASTEL   נייר בעל שתי שכבות רכות ונעימות בגוון פסטל, המשלבות את טכנולוגיית הסיב הרך למגע מפנק במיוחד

מולט נייר טואלט
32.90 ₪ ליחידה

0.82 ₪ ליחידה

40 גלילים

i

מולט נייר טואלט דו שכבתי במרקם קטיפתי   אודות מולט -"הנייר עם הלבבות"מולט, "הנייר עם הלבבות", הינו נייר הטואלט "הכי ישראלי שיש", המיוצר מאז שנות ה-70. מולט נחשב כמותג צעיר, מלא שמחת חיים, ש"מכניס צבע" הביתה, ומכניס טאצ' עיצובי לחדר השירותים שלנו. נייר הטואלט מולט מציע איכות טובה עם עיצוב משמח ובמחיר נגיש. תשומת לב והאהבה שהשקענו במוצר באים לידי ביטוי באייקון הלב שנבחר בקפידה ומופיע על גבי כל אריזות המותג, ולכן ידוע גם כ"הנייר עם הלבבות".

ניקול מגבת נייר
9.90 ₪ ליחידה

0.15 ₪ ל1 מטר

6 גלילים

i

מס' 1 במהירות ספיגה בישראל נבדק על מים. מול המתחרים העיקריים חזקה במיוחד מתאימה לספיגה, ייבוש, ניגוב וניקיון מאושר למגע מזון

סופט נייר טואלט לבן
34.90 ₪ ליחידה

3.95 ₪ ל100 מטר

48 גלילים

i

קלינקס נייר טואלט לבן
28.90 ₪ ליחידה

3.21 ₪ ליחידה

9 יחידות

i

נייר טואלט, מגבות נייר או ממחטות נייר הם מוצרים יומיומיים טריוויאליים ומובנים מאליהם, שתמיד כלולים ברשימת קניות הפארם שלנו. תמיד צריך שיהיה מהם בשפע בבית ובמשרד. מצד שני, מדובר במוצרים פשוטים ומוכרים, שאין צורך לבחור כל פעם מחדש. הם לא קשורים לאופנה או לטרנד מסוים . לכן, אין שום טעם לרוץ לחנויות הפארם או לסופר כדי לבחור אותם, ואין שום סיבה לעמוד בתורים בשביל לשלם עליהם. בוודאי לא כשהם זמינים ונגישים עבורכם כאן באתרwww.yellow.co.il , ובאפשרותכם לרכוש אותם בקלות בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק.

בחרנו וריכזנו עבורכם מוצרים איכותיים ומובילים בתחום - ממחטות נייר, גלילי נייר טואלט למיניהם, מגבוני נייר טואלט לח ועוד. אתם מוזמנים לצפות במוצרים ולבחור את הדרוש לכם בלחיצת כפתור. מומלץ כמובן לבצע זאת במסגרת קנייה מרוכזת של מוצרי פארם נוספים – כך הרכישה שלכם תהיה יעילה פי כמה, וכן תעמדו במינימום ההזמנה (שהוא אכן מינימלי). בעת ההזמנה והרכישה תבחרו גם בתחנת פז שממנה נוח לכם לבצע את האיסוף העצמי של המוצרים. מן הסתם תבחרו בתחנה הנקרית במסלול הנסיעה הרגיל שלכם, כך שלא תצטרכו לנסוע אליה באופן מיוחד. כך תמקסמו את היעילות ברכישה בשיטת yellow.

ברכישה החכמה הזו אינכם נדרשים לתאם עם שליחים, לשלם דמי משלוח או טיפ לשליח. עם הגעת המוצרים לתחנה – אתם מוזמנים לאסוף, להשתמש וליהנות מכל היתרונות שחברת פז מעניקה לכם.