לילי פיור לבן נייר טואלט
35.90 ₪ ליחידה

6.11 ₪ ל100 מטר

32 גלילים

i

נייר טואלט לילי PURE נייר בעל שתי שכבות רכות ונעימות בגוון לבן, המשלבות את טכנולוגיית הסיב הרך למגע מפנק במיוחד 

לילי פסטל נייר טואלט
34.90 ₪ ליחידה

5.94 ₪ ל100 מטר

32 גלילים

i

נייר טואלט לילי PASTEL   נייר בעל שתי שכבות רכות ונעימות בגוון פסטל, המשלבות את טכנולוגיית הסיב הרך למגע מפנק במיוחד

מולט נייר טואלט
32.90 ₪ ליחידה

0.82 ₪ ליחידה

40 גלילים

i

מולט נייר טואלט דו שכבתי במרקם קטיפתי   אודות מולט -"הנייר עם הלבבות"מולט, "הנייר עם הלבבות", הינו נייר הטואלט "הכי ישראלי שיש", המיוצר מאז שנות ה-70. מולט נחשב כמותג צעיר, מלא שמחת חיים, ש"מכניס צבע" הביתה, ומכניס טאצ' עיצובי לחדר השירותים שלנו. נייר הטואלט מולט מציע איכות טובה עם עיצוב משמח ובמחיר נגיש. תשומת לב והאהבה שהשקענו במוצר באים לידי ביטוי באייקון הלב שנבחר בקפידה ומופיע על גבי כל אריזות המותג, ולכן ידוע גם כ"הנייר עם הלבבות".

ניקול מגבת נייר
9.90 ₪ ליחידה

0.15 ₪ ל1 מטר

6 גלילים

i

מס' 1 במהירות ספיגה בישראל נבדק על מים. מול המתחרים העיקריים חזקה במיוחד מתאימה לספיגה, ייבוש, ניגוב וניקיון מאושר למגע מזון

סופט נייר טואלט לבן
34.90 ₪ ליחידה

3.95 ₪ ל100 מטר

48 גלילים

i

קלינקס נייר טואלט לבן
28.90 ₪ ליחידה

3.21 ₪ ליחידה

9 יחידות

i

דו שכבתי או תלת שכבתי? מאויר או חלק? אריזה מרובת גלילים או צנועה יותר בכמות? מותג כזה או אחר? נו ככה זה, לכל בית יש את ההרגלים שלו גם כאשר מדובר בעניין שולי לכאורה כמו נייר טואלט. ההרגלים אולי שונים אבל אצל כולם תמצאו מכנה משותף אחד – אי אפשר להסתדר בלי נייר טואלט, ותמיד כדאי שיהיה עודף ולא יחסר.

בדרך כלל לא נוסעים לסופר במיוחד בשביל לקנות נייר טואלט, אלא מצרפים את המוצר החשוב הזה לרשימה של שאר מוצרי הטיפוח והניקיון שעליכם לרכוש מדי תקופה עבור הבית או המשרד. כך בדיוק תנהגו גם בעת שתבצעו את הרכישה הדיגיטלית שלכם כאן באתר www.yellow.co.il. ההבדל הוא רק ברמת הטרחה – אין צורך לנסוע לסופר או לחנות לחומרי ניקוי, כי הכל נמצא כאן לנגד עיניכם. אז אתם מוזמנים לבחור את נייר הטואלט המועדף עליכם,  להוסיף אותו לסל המוצרים, ולבצע את הקנייה המרוכזת בממשק הידידותי שלנו בשיטה  "הצהובה" - קונים בקליק אוספים בצ'יק. זה כל כך פשוט, צריך רק ללחוץ על כפתור, וכעבור כמה ימים לעבור דרך תחנת פז שתבחרו בעת הקנייה – נייר הטואלט ושאר המוצרים ימתינו לכם שם בסבלנות. בשיטה זו אינכם תלויים בהגעת שליח ואין צורך לשלם דמי משלוח וטיפ. אז נכון, זה בסך הכל נייר טואלט, אבל גם מאחוריו ניצבת חברת פז הידועה באמינותה ובשירות המצוין שלה.