מינימום הזמנה בקטגוריית ירקות ופירות 80.00 ₪

שוקולדים וריבות

מינימום הזמנה בקטגוריית ירקות ופירות 80.00 ₪

  • המחירים מתעדכנים מידי יום.
  • שינויים בהזמנות ניתן לבצע עד השעה 16:59 ביום הקודם ליום איסוף החבילה

50 ש"ח הנחה בקנייה מעל 150 ש"ח, 20 ש"ח הנחה בקנייה מעל 100 ש"ח ממוצרי הקטגוריה. בכפוף לתנאים* 

*פז רשאית לסיים ו/או לשנות את המבצע/הטבה מעת לעת *מוגבל להנחה של עד 50 ₪ בסל רכישה *אין כפל מבצעים והנחות *אין פיצול עסקאות
*בכפוף לתקנון האתר *תקף ברכישת פירות וירקות בלבד *ההטבה תינתן בשלב הרכישה

לתשומת הלביתכן ומוצרי המזון המסופקים באתרנו נושאים סימון תזונתי חדש ו/או סימון בסמל אדום, על אף שסימון כאמור אינו מופיע עדיין באתר. אנו עושים מאמץ להשלים את הסימון האמור בתקופה הקרובה.

לצפייה בתעודת הכשרות לחצו כאן

בואו נמתיק לכם את היום. תראו כמה מתוקים נפלאים אספנו עבורכם בעמוד הריבות והשוקולדים של yellow. יש מעט מאוד אנשים שיגידו לא כשהם רואים ריבה טובה או שוקולדים מובחרים. לכן, בכל מזווה, בבית ובמשרד, אפשר למצוא את המתוקים המפתים האלה: קונפיטורות משובחות שנרקחו ממגוון פירות, חטיפי שוקולדים, חלבה, דבש ועוד. כל המוצרים הללו משתייכים לענף מוצרי מכולת. הם מוכרים וידועים וניתן לקנותם גם בלי להגיע עד המדף עליו הם מונחים בסופר או במינימרקט. הדרך הרבה יותר קצרה ומהירה כשאפשר לרכוש אותם כאן באתרנו. בעיקר כשלרשותכם עומדת השיטה הנוחה, הפשוטה והמשתלמת ביותר: קונים בקליק אוספים בצ'יק.

אז ככה עושים קנייה מתוקה באמת – בוחרים בכל מוצר שבו חשקה נפשכם: ריבה, קונפיטורה, שוקולדים וכו' ורוכשים בלחיצת כפתור. בוחרים גם באחת מתחנות פז הפרושות בכל רחבי הארץ לנוחותכם. מומלץ כמובן לבחור תחנה שקרובה אליכם, ונקרית במסלול הנסיעה הקבוע שלכם. הרי כל הרעיון בשיטת yellow היא להימנע מנסיעות מיותרות, פקקים, תורים וכיוב'. לאחר מספר ימים תוכלו לאסוף על הדרך את המוצרים שרכשתם וליהנות מטעמם המתוק. כמובן שמומלץ לבצע רכישה מרוכזת של מוצרי מכולת, הן כדי להבטיח יעילות והן כדי לעמוד במחיר הסף המינימלי להזמנה. תיהנו מהעיסקה המתוקה, נטולת שליחים ודמי משלוח. שימו וי על רכישה כדאית ומשתלמת, שמאחוריה עומדת חברה גדולה, אמינה ושירותית כמו פז.