0.00 ₪

מצעים ושמיכות

אזל מלאי המצעים והשמיכות- בקרוב נתחדש במוצרים חדשים!

 

שמיכה זוגית או שמיכת יחיד, שמיכת חורף או שמיכת קיץ, מצעים לילדים, מצעים למיטה זוגית, לחצי מיטה או למיטת יחיד – מדובר במוצרי חובה בכל בית. כמו כן, תמיד כיף לרכוש סט מצעים כמתנה לאירוע חינה או לחג, כי כולם צריכים ואוהבים מצעים איכותיים.

תכלס, מה שרצינו לומר הוא שכשמגיע השלב הזה, שמתחשק להתחדש בשמיכות או מצעים למיטה לילדים, מצעים זוגיים רומנטיים או כל מצעים יפים אחרים – אנחנו כאן בשבילכם. אתם לא צריכים לרוץ לחנויות בשביל לרכוש שמיכות, ציפות או סדינים, ובטח לא להשתרך בתור כדי לשלם עליהם. זה כל כך מיותר כשאתם יכולים לגלוש אלינו לאתר ולהזמין מה שחשקה נפשכם בשיא הקלילות והפשטות. ככה זה כשנהנים מרכישה בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק, כאן באתר yellow.co.il .  

בעת ההזמנה והרכישה של מוצר אחד או יותר, תבחרו גם בתחנת פז – זו שממנה הכי נוח  לכם לבצע איסוף עצמי של המוצרים. קרוב לוודאי שזו תהיה תחנה הנקרית במסלול הנסיעה היומיומי שלכם, כך שלא תצטרכו לטרוח ולנסוע אליה במיוחד.

ברכישה החכמה ב-yellow אתם לא צריכים לשלם דמי משלוח או טיפ, וגם לא לתאם עם שליח ולהמתין לו שעות בביתכם. עם הגעת המוצרים לתחנה – תוכלו להגיע ולאסוף, להיכנס בנחת הביתה, לפרוש את המצעים החדשים, להתכסות בשמיכה נעימה, ולחשוב כמה טוב ליהנות מכל יתרונות הפז שנפלו בחלקכם. מעל ומעבר לכל "הציפיות"...