0.00 ₪

מפזרי חום

כמעט בכל בית ומשרד יש מפזר חום – זהו אחד מאמצעי החימום הנוחים והפופולאריים ביותר בחורף הישראלי. מפזרי חום מאוד נוחים לחימום נקודתי או לחימום של חדרים קטנים, לכן אנשים רבים נוטים לרכוש מפזר חום לאמבטיה או לחדר קטן בבית או במשרד. היתרון של מפזר חום הוא החימום המהיר והמקומי, וכן היכולת לנייד אותו ממקום למקום בקלות. בנוסף, בהשוואה למזגן הוא פחות מייבש את האוויר.

ישנם כמה סוגים של מפזרי חום: מפזר חום קרמי, מפזר חום מסוג מזגנית שמופעל ע"י שלט או מפזר חום למקלחת. כאן בערך מסתיימות האפשרויות, שכן מדובר במוצר פשוט יחסית שאין צורך להגיע במיוחד לחנות מוצרי חשמל כדי לרכוש אותו. הקנייה הנוחה והמשתלמת ביותר של מוצר מסוג זה היא און ליין. כך תחסכו מעצמכם נסיעה מיוחדת לרשת מוצרי חשמל, עמידה בפקקים בדרך, סמול טוק עם נציגי מכירות (בשביל מפזר חום?) והשתרכות בתור לקופה.

ואם קנייה אינטרנטית אז תוכלו ליהנות כאן ועכשיו משיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק – השיטה המנצחת של yellow. כל שעליכם לעשות הוא לבחור בין מפזרי חום שונים המוצעים כאן לבחירתכם ולרכוש את המתאים לכם ביותר – בלחיצת כפתור. תוך מספר ימים הוא ימתין לכם בתחנת פז בקרבתכם או במסלול נסיעתכם, אותה תבחרו בעת הרכישה. תוכלו לאסוף אותו על הדרך ולהתחיל ליהנות ממנו באופן מיידי.