אסטוניש סבון הפלא
11.90 ₪ ליחידה

15.87 ₪ ל100 גר`

סבון הפלא, מסיר כתמים 75 גרם

i

וניש גולד אבקה להסרת כתמים
24.90 ₪ ליחידה

18.44 ₪ ל1 ק"ג

1.35 ק"ג

i

אבקת וניש גולד oxi action תוסף כביסה להסרת כתמים קשים במיוחד. תוצאות מדהימות בהסרת כתמים תוך 30 שניות. מתאים לכביסה צבעונית ולבנה. לשימוש בטיפול נקודתי, השרייה וכתוסף למכונת הכביסה: בנוסף לאבקת כביסה או נוזל הכביסה. לתוצאה מכסימלית יש לשפשף ישירות על גבי הכתם או להשרות וחלק מהכתמים יעלמו ב - 30 שניות בלבד. 

וניש גולד אבקה להסרת כתמים ולהלבנה
24.90 ₪ ליחידה

18.44 ₪ ל1 ק"ג

1.35 ק"ג

אבקת וניש גולד oxi action תוסף כביסה להסרת כתמים קשים ב - 30 שניות והלבנה לכביסה לבנה. לכביסה לבנה יותר ב - 3 דרגות. פשוט וקל להוסיף פקק אחד לכל מכונה. מסיר כתמים כמו פירות אדומים ומייק אפ. מתאים לשימוש כטיפול נקודתי, השרייה וכתוסף למכונת הכביסה: בנוסף לאבקה או ג'ל הכביסה. 

וניש גולד ג'ל
26.90 ₪ ליחידה

13.45 ₪ ל1 ליטר

2 ליטר

i

תיאור המוצר: ג'ל וניש גולד oxi action תוסף כביסה להסרת כתמים קשים במיוחד. תוצאות מדהימות בהסרת כתמים תוך 30 שניות. מתאים לכביסה צבעונית ולבנה. לשימוש בטיפול נקודתי, השרייה וכתוסף למכונת הכביסה: בנוסף לאבקת כיבסה או נוזל הכביסה. לתוצאות מכסימליות יש לשפשף ישירות על גבי הכתם או להשרות וחלק מהכתמים יעלמו תוך 30 שניות. מרכיבים: 5-10% Hydrogen Peroxide. 5-15% Anionic Surfactants. Benzenesulfonic acid. C10-13-Alkyl Derivs. C13-15 branched and linear. Citronellol. ethoxylated. Hexyl Cinnamal. Less than 5% Optical Brighteners. Non-ionic Surfactants. Perfume. sodium salts and Alcohols אזהרות: אין לאפשר מגע עם העיניים, העור או הבגדים. אין לערבב עם מוצרים אחרים. במקרה של בליעה: פנה למכון הארצי למידע בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם, או לרופא. אם נדרש ייעוץ רפואי, שמור את מיכל המוצר או את התווית בהישג יד. במקרה של התזה של המוצר, יש לשטוף במהירות עם הרבה מים. במקרה של מגע עם העור: עלולים להופיע כתמים לבנים, יש לשטוף במים וסבון והכתמים ייעלמו בזמן קצר. אם העור מגורה: קבל ייעוץ/סיוע רפואי. במקרה של מגע עם העיניים: שטוף בזהירות במים במשך דקות אחדות. הסר עדשות מגע אם ישנן ואם ניתן להסירן בנקל - המשך לשטוף. אם הגירוי בעיניים אינו חולף: קבל ייעוץ וסיוע רפואי. הרחק מהישג ידם של ילדים. השתמש לפי הוראות השימוש. לא למאכל. לבעלי עור רגיש מומלץ להשתמש בכפפות. לבש כפפות מגן והרכב משקפי מגן/מגן פנים. רחץ ידיים היטב לאחר הטיפול.

וניש קליה גולד אבקה להסרת כתמים
19.50 ₪ ליחידה

4.15 ₪ ל100 גר`

470 גרם

i

תיאור המוצר: אבקת וניש גולד oxi action תוסף כביסה להסרת כתמים קשים במיוחד. תוצאות מדהימות בהסרת כתמים תוך 30 שניות. מתאים לכביסה צבעונית ולבנה. לשימוש בטיפול נקודתי, השרייה וכתוסף למכונת הכביסה: בנוסף לאבקת כביסה או נוזל הכביסה. לתוצאה מכסימלית יש לשפשף ישירות על גבי הכתם או להשרות וחלק מהכתמים יעלמו ב - 30 שניות בלבד. אזהרות: אין לאפשר מגע עם העור, העיניים או הבגדים. אם נדרש ייעוץ רפואי שמור את המכל או את התווית שלו בהישג יד. במקרה של בליעה: אם אתה חש ברע פנה מיד למכון הארצי למידע בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העור: שטוף בהרבה מים וסבון. אם העור מגורה קבל ייעוץ/סיוע רפואי. הסר את הבגדים המזוהמים ושטוף אותם לפני שימוש חוזר. פנה מיד למכון הארצי לטיפול בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העור: שטוף בהרבה מים וסבון. אם העור מגורה קבל ייעוץ/סיוע רפואי. פנה מיד למכון הארצי לטיפול בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העיניים: שטוף בזהירות במים במשך דקות אחדות. הסר עדשות מגע אם ישנן ואם ניתן להסירן בנקל - המשך לשטוף. אם הגירוי בעיניים אינו חולף: פנה לייעוץ וסיוע רפואי. במקרה של עור רגיש יש להשתמש בכפפות. גורם לגירוי בעור. גורם נזק חמור לעיניים. הרחק מהישג ידם של ילדים. לבש כפפות מגן והרכב משקפי מגן/מגן פנים. קרא היטב את התווית לפני השימוש. רחץ ידיים היטב לאחר הטיפול. שמור במכל מקורי בלבד

וניש קליה גולד אבקה לכביסה לבנה
19.50 ₪ ליחידה

4.15 ₪ ל100 גר`

470 גרם

i

תיאור המוצר: אבקה וניש גולד oxi action תוסף כביסה להסרת כתמים ב - 30 שניות ומלבין לכביסה לבנה. לכביסה לבנה יותר ב - 3 דרגות. פשוט לקל להוסיף פקק אחד לכל מכונה. מסיר כתמים כמו: פירות אדומים ומייק אפ. לשימוש בטיפול נקדותי, השרייה וכתוסף למכונת הכביסה: בנוסף לאבקה כביסה או נוזל הכביסה. אזהרות: אין לאפשר מגע עם העור, העיניים או הבגדים. אם נדרש ייעוץ רפואי שמור את המכל או את התווית שלו בהישג יד. במקרה של בליעה: אם אתה חש ברע פנה מיד למכון הארצי למידע בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העור: שטוף בהרבה מים וסבון. אם העור מגורה קבל ייעוץ/סיוע רפואי. הסר את הבגדים המזוהמים ושטוף אותם לפני שימוש חוזר. פנה מיד למכון הארצי לטיפול בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העור: שטוף בהרבה מים וסבון. אם העור מגורה קבל ייעוץ/סיוע רפואי. פנה מיד למכון הארצי לטיפול בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העיניים: שטוף בזהירות במים במשך דקות אחדות. הסר עדשות מגע אם ישנן ואם ניתן להסירן בנקל - המשך לשטוף. אם הגירוי בעיניים אינו חולף: פנה לייעוץ וסיוע רפואי. במקרה של עור רגיש יש להשתמש בכפפות. גורם לגירוי בעור. גורם נזק חמור לעיניים. הרחק מהישג ידם של ילדים. לבש כפפות מגן והרכב משקפי מגן/מגן פנים. קרא היטב את התווית לפני השימוש. רחץ ידיים היטב לאחר הטיפול. שמור במכל מקורי בלבד

עם יד על הלב, כמה פעמים בשבוע יוצא לכם לשמוע, לצפות בפרסומת או לקבל המלצה מחברה טובה על מסיר כתמים כזה או אחר? מסירי כתמים הם מוצרים חיוניים ומבוקשים במיוחד בענף הפארם בכלל ובתחום מוצרי הכביסה בפרט. תחשבו על זה, הם "גיבורי העל" של  מוצרי הניקיון והטיפוח שכן בכוחם להציל כל בגד, מפה או כלי מיטה שהוכתמו. כל מסיר כתמים מבגדים הוא נכס, וכל מסיר כתמים קשים הוא אוצר. כשהמוצרים החזקים הללו נמצאים בקרבתכם, תוכלו להיות רגועים בגזרת הבגדים הנקיים - לא ידבק בהם שום כתם.

כדי לקנות מסיר כתמים אין צורך לנסוע לרשתות הפארם, חבל על זמנכם היקר. כאן באתר www.yellow.co.il תוכלו למצוא מגוון נהדר של מסירי כתמים איכותיים ממיטב המותגים המובילים. בחרנו בקפידה כל מסיר כתמים מומלץ והכנסנו אותו למאגר שלנו, כדי לאפשר לכם לרכוש את המוצר הטוב ביותר בשיטה המוצלחת ביותר – קונים בקליק אוספים בצ'יק. בשיטה היעילה והנוחה הזו תוכלו לבחור כל מסיר כתמים שמועדף עליכם בלחיצת כפתור. מומלץ כמובן לבצע בהזדמנות זו רכישה מרוכזת של מוצרי פארם – גם פרקטי וגם מבטיח שתעמדו במחיר המינימום להזמנה. לאחר שתבחרו גם את תחנת פז המועדפת עליכם, תגיעו לאחר מספר ימים לאסוף ממנה את המוצרים.

ועכשיו תודו שזו עסקת פז – גם מסירה מכם התרוצצות מייגעת, גם מסירה מכם דמי משלוח, וגם מסירה לכם את הכתמים מהבגדים.