מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

מטהרי אוויר

מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

  • חוסכים בזמן ונהנים ממחירים מעולים
  • כולנו רוכשים מוצרי טיפוח וניקיון, אז למה שלא נעשה את זה חכם?

איזה מטהר אוויר ביתי אתם אוהבים? בניחוח וניל או פרחים? בריח מאסק או לבנדר? והאם אתם מעדיפים מטהר אוויר חשמלי או בקבוק התזה? כן, כן, גם מטהרי אוויר מתהדרים היום בענף נרחב ומגוון משלהם שכולל שפע של מוצרים ואפשרויות בחירה. מה שבטוח, כמעט כולם רוכשים באופן שוטף מטהר אוויר לבית בין אם הוא מטהר אוויר אוטומטי או ידני.

לרוב, לא יוצאים במיוחד מהבית רק בשביל לקנות מטהר אוויר, אלא מצרפים אותו לרשימת הקניות התקופתית של מוצרי הפארם הדרושים לבית או למשרד. זה בדיוק מה שתעשו כאשר תבצעו רכישה דיגיטלית מוצלחת כאן באתר www.yellow.co.il. אין שום סיבה לנסוע לסופר או לרשת פארם כלשהי כאשר המוצרים מוצגים על מסך המחשב או הסמארטפון שלכם – זמינים לקנייה מהירה ופשוטה.  

בהתאם לכך, אתם מוזמנים לבחור את מטהר האוויר המועדף עליכם, לצרף אותו לסל הקניות שלכם, ולבצע קנייה מרוכזת בממשק הידידותי של yellow בשיטה המנצחת - קונים בקליק אוספים בצ'יק. זה כל כך נוח ופשוט -  צריך רק ללחוץ על כפתור, ולאחר מספר ימים לחלוף דרך תחנת פז אותה תבחרו בעת הקנייה. מטהר האוויר ימתין לכם במקום עם שאר המוצרים שרכשתם. כל זה יקרה בלי שתהיו תלויים בהגעת שליח או בצורך לשלם דמי משלוח וטיפ. ככה זה כשחברת פז עומדת מאחורי הקנייה שלכם. תודו שזה מריח טוב.