איירוויק מבשם אוויר
10.00 ₪ ליחידה

2.90 ₪ ל100 מ"ל

בניחוח לבנדר, 345 מ"ל

i

איירוויק מבשם אוויר נטול גז לבנדר 345 מ"ל, ספריי נטול גז המנטרל ריחות רעים אזהרות:  יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אין לרסס על מזון, בני אדם וחיות בית. יש להימנע ממגע ישיר עם העור והעיניים. לא למאכל! חומר דליק מאוד, חומר מגרה, אין לרסס על אש גלויה.

איירוויק מבשם אוויר
10.00 ₪ ליחידה

2.90 ₪ ל100 מ"ל

נטול גז, בניחוח פריסיה ויסמין, 345 מ"ל

i

איירוויק מבשם אוויר נטול גז פריסיה ויסמין 345 מ"ל, ספריי נטול גז המנטרל ריחות רעים אזהרות:  יש להרחיק מהישג ידם של ילדים. אין לרסס על מזון, בני אדם וחיות בית. יש להימנע ממגע ישיר עם העור והעיניים. לא למאכל! חומר דליק מאוד, חומר מגרה, אין לרסס על אש גלויה.

איירוויק מבשם אוויר מכשיר+מילוי
39.90 ₪ ליחידה

15.96 ₪ ל100 מ"ל

בניחוח חלום ליל קיץ, 250 מ"ל

i

תיאור המוצר: איירוויק מבשם אוויר אוטומטי חלום ליל קיץ - מכשיר ספריי אוטומטי טכנולוגיית ריח תלת מימד המאפשרת 3 מימדים של ניחוחות בו זמנית- פרחים לבנים, מלון ווניל מטהר אוויר אוטומטי air wick - המכשיר מופעל על ידי 2 סוללות AA אשר מגיעות באריזת המכשיר, בעל 3 דרגות עוצמה לויסות הניחוח, ניחוחות ניתנים להחלפה- מיועד לשימוש עם מילוי של אירוויק. אזהרות: אינו מומלץ לאנשים הסובלים מרגישות לבשמים. אם נדרש ייעוץ רפואי, שמור את מכל המוצר או את התווית בהישג יד. במקרה של בליעה פניה מיד למכון הארצי למידע בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם או לרופא. במקרה של מגע עם העור: שטוף בהרבה מים וסבון. אם העור מגורה או שמופיעה פריחה: קבל ייעוץ וסיוע רפואי. במקרה של מגע עם העיניים: שטוף בזהירות במים במשך דקות אחדות. הסר עדשות מגע אם ישנן ואם ניתן להסירן בנקל - המשך לשטוף. אם הגירוי בעיניים אינו חולף: פנה לייעוץ וסיוע רפואי. גורם לגירוי בעור. הרחק מהישג ידם של ילדים. לא למאכל. לבש כפפות מגן/בגד מגן והרכב משקפי מגן/מגן פנים. מבשמי אויר אינם מהווים תחליף למוצרים היגייניים. מזיק לחי במים עם השפעות ממושכות. עלול לחולל תגובה אלרגית. קרא היטב את התווית לפני השימוש.

איירוויק מילוי למפזר אדים
24.90 ₪ ליחידה

124.50 ₪ ל100 מ"ל

בניחוח יסמין ופרחים, 20 מ"ל

i

מילוי מפזר אדים אוטומטי בניחוח יסמין ופרחים להתעטף בניחוחות מהטבע– הופך שמנים אתריים לאדי ריח עדיניים בניחוח יסמין ופרחים

איירוויק מילוי למפזר אדים
24.90 ₪ ליחידה

124.50 ₪ ל100 מ"ל

בניחוח לבנדר, 20 מ"ל

i

מילוי מפזר אדים אוטומטי בניחוח לבנדר להתעטף בניחוחות מהטבע– הופך שמנים אתריים לאדי ריח עדיניים בניחוח לבנדר

איירוויק מילוי למפזר אדים
24.90 ₪ ליחידה

124.50 ₪ ל100 מ"ל

בניחוח מרענן, 20 מ"ל

i

מילוי מפזר אדים אוטומטי בניחוח מרענן להתעטף בניחוחות מהטבע– הופך שמנים אתריים לאדי ריח עדיניים בניחוח מרענן

איזה מטהר אוויר ביתי אתם אוהבים? בניחוח וניל או פרחים? בריח מאסק או לבנדר? והאם אתם מעדיפים מטהר אוויר חשמלי או בקבוק התזה? כן, כן, גם מטהרי אוויר מתהדרים היום בענף נרחב ומגוון משלהם שכולל שפע של מוצרים ואפשרויות בחירה. מה שבטוח, כמעט כולם רוכשים באופן שוטף מטהר אוויר לבית בין אם הוא מטהר אוויר אוטומטי או ידני.

לרוב, לא יוצאים במיוחד מהבית רק בשביל לקנות מטהר אוויר, אלא מצרפים אותו לרשימת הקניות התקופתית של מוצרי הפארם הדרושים לבית או למשרד. זה בדיוק מה שתעשו כאשר תבצעו רכישה דיגיטלית מוצלחת כאן באתר www.yellow.co.il. אין שום סיבה לנסוע לסופר או לרשת פארם כלשהי כאשר המוצרים מוצגים על מסך המחשב או הסמארטפון שלכם – זמינים לקנייה מהירה ופשוטה.  

בהתאם לכך, אתם מוזמנים לבחור את מטהר האוויר המועדף עליכם, לצרף אותו לסל הקניות שלכם, ולבצע קנייה מרוכזת בממשק הידידותי של yellow בשיטה המנצחת - קונים בקליק אוספים בצ'יק. זה כל כך נוח ופשוט -  צריך רק ללחוץ על כפתור, ולאחר מספר ימים לחלוף דרך תחנת פז אותה תבחרו בעת הקנייה. מטהר האוויר ימתין לכם במקום עם שאר המוצרים שרכשתם. כל זה יקרה בלי שתהיו תלויים בהגעת שליח או בצורך לשלם דמי משלוח וטיפ. ככה זה כשחברת פז עומדת מאחורי הקנייה שלכם. תודו שזה מריח טוב.