אל סבון קידס - ד"ר פישר
15.90 ₪ ליחידה

2.12 ₪ ל100 מ"ל

750 מ"ל, תפוח-אגס

i

אל סבון קידס - ד"ר פישר תיאור המוצר נוסחה עדינה המותאמת במיוחד לעורם העדין של הילדים. מכיל:  ויטמין C, תפוח ואגס.  אזהרות:  יש להשתמש באל סבון רק למטרה שלשמה נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. אין לבלוע, יש להימנע ממגע בעיניים. לשימוש חיצוני בלבד. השימוש לילדים בהשגחת מבוגר. אופן השימוש:  להרטיב את העור, להוסיף קידס אל סבון להקציף ולשטוף.

אל סבון קמיל בלו סנסטיב
19.90 ₪ ליחידה

19.90 ₪ ל1 ליטר

1 ליטר

i

אל סבון קמיל בלו סנסטיב תיאור המוצר: אל סבון עדין לתינוק. היפואלרגני, סנסטיב, ללא דמעות. לניקוי יסודי ועדין של העור, לרחצת הגוף והפנים. מכיל פרו-ויטמין B5 ותמציות פרחי קמומילה. להגנה והרגעת העור. ממשיך לטפל בעור גם לאחר הרחצה. מותיר את העור רך, חלק ורענן. אזהרות:  אין לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים. השימוש לילדים בהשגחת מבוגר. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. לשימוש חיצוני בלבד. אופן השימוש:  להרטיב את העור, להוסיף קמיל בלו סנסטיב אל סבון, להקציף ולשטוף.

אל סבון קמיל בלו קלאסיק
13.90 ₪ ליחידה

2.78 ₪ ל100 גר`

500 גרם

i

אל סבון קמיל בלו קלאסיק תיאור המוצר קמיל בלו אל סבון CLASSIC לניקוי יסודי ועדין של עור התינוק. מכיל מרכיבים להרגעת העור. משאיר את העור נקי, רך וחלק. מרכיבים:  תמצית קמומיל ואזולן  אזהרות:  יש להשתמש בתכשיר רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. לשימוש חיצוני בלבד. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. השימוש לילדים בהשגחת מבוגר בלבד. אופן השימוש:  להרטיב את העור, להוסיף קמיל בלו אל סבון, להקציף ולשטוף. לשימוש יומיומי.

אל סבון קמיל בלו קלאסיק
19.90 ₪ ליחידה

19.90 ₪ ל1 ליטר

1 ליטר

i

אל סבון קמיל בלו קלאסיק תיאור המוצר האל-סבון לתינוק הנמכר ביותר בישראל! מותיר את עור התינוק נקי, רך וחלק, בריח עדין ונעים ומותאם לחומציות הטבעית של העור (pH 5.5). האל סבון מועשר בתמציות צמחי קמומילה ואזולן להרגעת עור התינוק. מרכיבים:  קמומיל ואזולן  אזהרות:  יש להימנע ממגע בעיניים. אין לבלוע. לשימוש חיצוני בלבד. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לחד המרכיבים. השימוש לילדים בהשגחת מבוגר בלבד. אופן השימוש:  להרטיב את העור. להוסיף קמיל בלו אל סבון. להקציף ולשטוף. לשימוש יומיומי.  

בין מוצרי הפארם הרבים ובין מוצרי הטיפוח למיניהם ישנה גם מחלקה שלמה של מוצרי רחצה המיוחדים לילדים. קיימים סוגים שונים של סבון לילדים, לרוב זהו אל סבון שמכיל חומרים המותאמים לעורם הרך של ילדים צעירים. חשוב שתמיד תחזיקו במלאי מוצרי הטיפוח בבית גם סבון לילדים, שכן סבוני המבוגרים פחות מתאימים להם.

כאן באתר yellow תוכלו לרכוש בקלות סבונים ומוצרי רחצה לילדים. מדובר בדיוק בסוג המוצרים שאין כל טעם לנסוע במיוחד ולרכוש אותם בחנויות הפארם. לרוב, אלו מוצרים הנמנים על פירמות ידועות ומוכרות כך שלא צריך לבחור אותם על המדף – הרי כאן הם נמצאים מול עיניכם, זמינים ונגישים לרכישה. אתם מוזמנים לבצע רכישה של מוצרי טיפוח ופארם המוצעים באתרנו באמצעות השיטה קונים בקליק אוספים בצ'יק. מיד תוכלו לגלות כמה זה פרקטי, פשוט ומשתלם, ואיך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר של נסיעות, פקקים, חיפושי חניה ועמידה בתורים.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור את המוצרים המתאימים לילדיכם (ומוצרים אחרים המתאימים לכם) ולרכוש אותם בלחיצת כפתור. כעבור מספר ימים הפריטים שרכשתם ימתינו לכם באחת מתחנות פז שתציינו באתר. מומלץ כמובן לבחור בתחנה שקל לכלם להגיע אליה ושהיא נקרית בדרככם במסלול הנסיעה היומיומי – שהרי יעילות חיסכון בזמן הם עיקר היתרון ברכישת און ליין שכזאת. חברת פז מאחלת לכם קנייה נעימה, ולילדיכם – רחצה כיפית וריחנית.