מוצרי מכולת

מינימום הזמנה בקטגוריית ירקות ופירות 80.00 ₪

  • המחירים מתעדכנים מידי יום.
  • שינויים בהזמנות ניתן לבצע עד השעה 16:59 ביום הקודם ליום איסוף החבילה

50 ש"ח הנחה בקניה מעל 150 ש"ח, 20 ש"ח הנחה בקנייה מעל 100 ש"ח ממוצרי הקטגוריה. בכפוף לתנאים* 

*פז רשאית לסיים ו/או לשנות את המבצע/הטבה מעת לעת *מוגבל להנחה של עד 50 ₪ בסל רכישה *אין כפל מבצעים והנחות *אין פיצול עסקאות
*בכפוף לתקנון האתר *תקף ברכישת פירות וירקות בלבד *ההטבה תינתן בשלב הרכישה

לצפייה בתעודת הכשרות לחצו כאן

מוצרי מכולת הם אולי המצרכים הבסיסיים, הפופולאריים והנרכשים ביותר שאנחנו מכירים. בכל בית יש איזו חנות מכולת קטנה משלו השוכנת במזווה וכוללת שלל קטניות, שימורים, תבלינים, ריבות, רטבים, שוקולדים ועוד. מדובר במוצרים שכולנו צורכים ומכירים היטב החל מאורז וקוסקוס ועד פפריקה וחרדל – אין הפתעות, זה מה שיש. מכיוון שכך, מיותר לחלוטין לנסוע במיוחד אל חנויות מכולת או לסופר גדול בשביל לרכוש אותם. בינינו, אף אחד לא נהנה מפקקים, חיפוש חניה והשתרכות בתורים לקופה. הרכישה המוצלחת ביותר של מוצרי מכולת היא אינטרנטית ומי שעושה קניות באינטרנט יודע במה מדובר. מי שהתנסה בקנייה של מוצרי מכולת אונליין לא יכול להיגמל מזה, וגם לא צריך.

ואם מכולת אונליין אז אנו מציעים לכם להתנסות בשיטת הקנייה של yellow – קונים בקליק אוספים בצ'יק. תוכלו ליישם אותה ממש כאן ועכשיו. הרעיון הוא לבחור את הפריטים הנדרשים לכם מתוך המגוון הרב המוצע כאן, לרכוש אותם בלחיצת כפתור, ולאחר מספר ימים לעבור על הדרך באחת מתחנות פז אותה בחרתם לצורך איסוף המוצרים. כל זה קורה במלוא הנוחות והיעילות ללא תשלום דמי משלוח או תיאום עם שליחים.

לנוחותכם חילקנו את קטגוריית מוצרי מכולת ל-4 מחלקותקטניות ומוצרי בסיסתבלינים ורטביםשוקולדים וריבותשימורים וחמוצים. כך יהיה לכם הרבה יותר קל להתמצא ולעבור בין מוצרי המכולת הדרושים לכם. ידידותי ויעיל, בדיוק כמו חברת פז שנמצאת כאן בשבילכם ושמחה להעניק לכם עוד שירות חכם ומוצלח.