אבקת כביסה אוקסי ABC פסגות
25.00 ₪ ליחידה

5.00 ₪ ל1 ק"ג

5 ק"ג, בניחוח פסגות

i

אבקת כביסה אוקסי ABC צבעוני
25.00 ₪ ליחידה

5.00 ₪ ל1 ק"ג

5 ק"ג, בניחוח פרחים

i

אבקת כביסה אוקסי ABC צבעוני
9.00 ₪ ליחידה

7.20 ₪ ל1 ק"ג

1.25 ק"ג, בניחוח פרחים

i

בדין מרכך אקסטרה סגול
14.90 ₪ ליחידה

1.55 ₪ ל100 מ"ל

960 מ"ל

נוסחה חדשה בטכנולוגיית בישום חדשנית לניחוח עוצמתיהקפסולות עם הפעולה הכפולהבדין extra עם הנוסחה החדשה בעלת הקפסולות עם הפעולה הכפולה, לאפקט בישום מיידי ומתמשך. מעניק ניחוח נפלא ועוצמתי בכל רגע.ליהנות בכל רגע עם הרעננות שנמשכת ונמשכת110 מ"ל בדין רגיל = 4‎0 מ"ל בדין מרוכז מרכיבים: 5-15% חומר פעיל שטח קטיוני , חומרי עזר, בושם. מכיל Benzisothiazolinone. עלול לחולל תגובה אלרגית. ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, LIMONENE אזהרות: הרחק מהישג ידם של ילדים. לא למאכל אופן השימוש: לכביסה במכונה: להוסיף פקק אחד של בדין אקסטרה ‎ ל-6-7 ק"ג כביסה בתא המרכך. אם אין תא המיועד למרכך, מומלץ לדלל בחצי כוס מים ולהוסיף לשטיפה האחרונה במכונה. לכביסה ביד: להוסף 1/3 פקק בדין אקסטרה ל-10 ליטר מים. יש להימנע משפיכת המרכך ישירות על הכביסה. מומלץ לא לחרוג מכמות הכביסה המקסימלית המומלצת, בהתאם להוראות יצרן מכונת הכביסה. מומלץ לשימוש 18 חודשים מתאריך הייצור המודפס על הפקק.  

בדין מרכך אקסטרה בייבי
14.90 ₪ ליחידה

1.55 ₪ ל100 מ"ל

960 מ"ל

i

בדין extra ארומתרפי מתאים במיוחד לבעלי עור רגיש ועדין ומאפשר לך ולמשפחתך להינות מהרכות והרעננות האהובה של בדין.נבדק דרמטלוגית היפולארגני  לעור רגיש ולתינוקות מרכיבים: 5-15% חומר פעיל שטח קטיוני.Benzisothiazolinone. Butylphenyl Methylpropional. אזהרות: יש לאחסן במקום מוצל ללא חשיפה לשמש. לא למאכל.אין לאחסן בטמפרטורה נמוכה מ 5°. מכיל Benzisothiazolione, עלול לעורר תגובה אלרגית. אופן השימוש: לכביסה במכונה- להוסיף פקק אחד של בדין אקסטרה ל‎ -6–7 ק,ג כביסה בתא המרכך, אם אין תא המיועד למרכך, מומלץ לדלל בחצי כוס מים ולהוסיף לשטיפה האחרונה במכונה. לכביסה ביד- להוסף 1/3 פקק בדין אקסטרה ל–10 ליטר מים. יש להימנע משפיכת המרכך ישירות על הכביסה, מומלץ לא לחרוג מכמות הכביסה המקסימלית המומלצת, בהתאם להוראות היצרן מכונת הכביסה.

בדין מרכך אקסטרה כחול
14.90 ₪ ליחידה

1.55 ₪ ל100 מ"ל

960 מ"ל

i

בדין מרכך אקסטרה כחול בדין אקסטרה עם הנוסחה החדשה, בעלת הקפסולות עם הפעולה הכפולה, לאפקט בישום מיידי ומתמשך.מעניק ניחוח נפלא ועוצמתי בכל רגע. ליהנות בכל רגע עם הרעננות שנמשכת ונמשכת הקפסולות עם הפעולה הכפולה. נוסחה חדשה בטכנולוגיית בישום חדשנית לניחוח עוצמתי .110 מ"ל בדין רגיל = 40 מ"ל בדין מרוכז. מוקד שיתוף צרכנים: 1-800-780-780 רכיבים: חומר פעיל שטח קטיוני, חומרי עזר, בושם, Benzisothiazolinone. אלרגנים: ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BUTYLPHENYL MENTHYLPROPIONAL , COUMARIN, EUGENOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL אזהרות: הרחק מהישג ידם של ילדים. לא למאכל. אופן השימוש:   לכביסה במכונה: להוסיף פקק אחד של בדין אקסטרה ל-‎7-6 ק"ג כביסה בתא המרכך. אם אין תא המיועד למרכך, מומלץ לדלל בחצי כוס מים ולהוסיף לשטיפה האחרונה במכונה. לכביסה ביד: להוסיף 1/3 פקק בדין אקסטרה ל–10 ליטר מים. יש להימנע משפיכת המרכך ישירות על הכביסה. מומלץ לא לחרוג מכמות הכביסה המקסימלית המומלצת, בהתאם להוראות יצרן מכונת הכביסה.  מומלץ לשימוש 18 חודשים מתאריך הייצור המודפס על הפקק.  

באיזה אבקת כביסה אתם משתמשים? או שאולי אתם נמנים על אלה שמעדיפים ג'ל כביסה? ומה עם חומרי כביסה אחרים כמו מרכך כביסה, סטריפים לכביסה, מסירי כתמים ועוד? מי שמבין בכביסה יודע שכיום יש מבחר עצום של מוצרי כביסה, ומי שפחות מבין – מוזמן להיכנס כבר עכשיו לקטגוריית מוצרי הכביסה שלנו ולגלות עולם ומלואו. יש כל כך הרבה אבקות כביסה, יש מינים שונים של ג'ל לכביסה או קפסולות, לצד מרככי כביסה מסוגים, צבעים וריחות שונים. גם בפרסומות למיניהן לא מפסיקים להציע לכם – פה אבקת כביסה מומלצת ושם ג'ל כביסה מומלץ. מה תבחרו? כל אחד את מה שמתאים לו, והכל נמצא פה למול עיניכם.

באתר www.yellow.co.il תמצאו את כל מוצרי הכביסה האיכותיים ממגוון המותגים המובילים. אין צורך שתתרוצצו ברשתות הפארם או במרכולים העמוסים, ואין סיבה שתתאמצו להוריד שקים של אבקות כביסה או בקבוקים של נוזל כביסה מהמדפים. הגיע הזמן להתחדש בשיטת קנייה יעילה ומשתלמת מאין כמותה – קונים בקליק אוספים בצ'יק. אז קדימה, בחרו את מוצרי הכביסה המועדפים עליכם (מומלץ לשלב אותם בקנייה מרוכזת של מוצרי פארם למיניהם) ורכשו אותם בלחיצת כפתור. תוך ימים ספורים הם ימתינו לכם באחת מתחנות פז שממנה בחרתם לבצע את האיסוף העצמי - בזמנכם החופשי, בלי שליחים או דמי משלוח. חברת פז מאחלת לכם קנייה נעימה וריחנית וכביסה נקייה ומוצלחת.