קולון סטריפים לכביסה
29.90 ₪ ליחידה

0.47 ₪ ליחידה

64 יח'

i

קולון סטריפים לכביסה
9.90 ₪ ליחידה

0.62 ₪ ליחידה

16 יח'

i

תיאור המוצר: קולון סטריפים קומפקטיים לכביסה פשוט לתלוש ולכבס. מתמוססים במים לשימוש נוח במיוחד. מחליף את האבקה או הג'ל. מתאים לכל סוגי המכונות. מתאים לכביסה במים חמים או קרים. מתמוסס לחלוטין. מתאים לכביסה לבנה וצבעונית. 16 יח' = 16 כביסות. לכביסה נקייה בקלי קלות. 1 סטריפ = 1 מכונה. 2 סטריפים = כביסה מלוכלכת במיוחד.

קולור ק'צר
13.90 ₪ ליחידה

1.39 ₪ ליחידה

10 דפים

i

תיאור המוצר: קולור קאצ'ר דפים למכונת הכביסה למניעת מעבר צבעים בין הבגדים. הסוף למיון בגדים צבעוניים הסוף לתאונות צבע בכביסה. מתאים ל: לכביסת בגדים צבעוניים ללא מיון, לכביסה ביד ובמכונה, בכל הטמפרטורות, תכניות כביסה וסוגי בדים אופן השימוש: 1 הכנס הדף בתחתית התוף של מכונת הכביסה לפני הכנסת הבגדים. 2 הוסף ג'ל/ אבקת כביסה והפעל את מכונת הכביסה לפי התוכנית הרצויה. 3 בסיום הכביסה, הוצא את הדף והשלך לפח.   אזהרות: לצבעים בוהקים או כהים במיוחד מומלץ להוסיף יותר דפים. בגדים חדשים, מצעים, מגבות וג'ינסים יש לכבס בנפרד. יש להפעיל שיקול דעת בכביסה צבעונית מעורבת עם לבן. לא ניתן להבטיח יעילות מקסימלית כאשר כמויות גדולות של צבע משתחררות מהבגד. אריגים צבעוניים חדשים יש לכבס בנפרד לפחות 6 פעמים. יש לכבס את הבגדים בהתאם להוראות יצרן המכונה והבגד. לא למאכל! הרחק מהישג ידם של ילדים.

קלגון 1 ק"ג
26.90 ₪ ליחידה

26.90 ₪ ל1 ק"ג

1 ק"ג

i

קלגון 1 ק"ג  

קלגון ג'ל
28.90 ₪ ליחידה

3.85 ₪ ל100 מ"ל

750 מ"ל

i

קלגון ג'ל תיאור המוצר: קלגון ג'ל למניעת אבנית. מגן מפני הצטברות אבנית ומסייע בשמירה על מכונה נקייה. 2 פעולות ב - 1. הגנה מפני הצטברות אבנית הודות לפעול ניטרול האבנית המסייעת בשמירה על החלקים החיוניים של מכונת הכביסה. קלגון גם מסייע במניעת הצטברות לכלוך ושאריות סבון המהויים מקור לריע רע ובכך מסייע בשמירה על מכונת הכביסה.

באיזה אבקת כביסה אתם משתמשים? או שאולי אתם נמנים על אלה שמעדיפים ג'ל כביסה? ומה עם חומרי כביסה אחרים כמו מרכך כביסה, סטריפים לכביסה, מסירי כתמים ועוד? מי שמבין בכביסה יודע שכיום יש מבחר עצום של מוצרי כביסה, ומי שפחות מבין – מוזמן להיכנס כבר עכשיו לקטגוריית מוצרי הכביסה שלנו ולגלות עולם ומלואו. יש כל כך הרבה אבקות כביסה, יש מינים שונים של ג'ל לכביסה או קפסולות, לצד מרככי כביסה מסוגים, צבעים וריחות שונים. גם בפרסומות למיניהן לא מפסיקים להציע לכם – פה אבקת כביסה מומלצת ושם ג'ל כביסה מומלץ. מה תבחרו? כל אחד את מה שמתאים לו, והכל נמצא פה למול עיניכם.

באתר www.yellow.co.il תמצאו את כל מוצרי הכביסה האיכותיים ממגוון המותגים המובילים. אין צורך שתתרוצצו ברשתות הפארם או במרכולים העמוסים, ואין סיבה שתתאמצו להוריד שקים של אבקות כביסה או בקבוקים של נוזל כביסה מהמדפים. הגיע הזמן להתחדש בשיטת קנייה יעילה ומשתלמת מאין כמותה – קונים בקליק אוספים בצ'יק. אז קדימה, בחרו את מוצרי הכביסה המועדפים עליכם (מומלץ לשלב אותם בקנייה מרוכזת של מוצרי פארם למיניהם) ורכשו אותם בלחיצת כפתור. תוך ימים ספורים הם ימתינו לכם באחת מתחנות פז שממנה בחרתם לבצע את האיסוף העצמי - בזמנכם החופשי, בלי שליחים או דמי משלוח. חברת פז מאחלת לכם קנייה נעימה וריחנית וכביסה נקייה ומוצלחת.