טמפוני או-בה קלאסי נורמל
23.90 ₪ ליחידה

0.75 ₪ ליחידה

32 יחידות

i

טמפוני או-בה קלאסי סופר
23.90 ₪ ליחידה

0.75 ₪ ליחידה

32 יחידות

i

טמפוני קוטקס נורמל ללא מוליך
18.90 ₪ ליחידה

0.59 ₪ ליחידה

32 יחידות, זרימה בינונית

i

טמפון קוטקס ללא מוליך לזרימה בינונית   • מעטפת משי להחדרה נוחה במיוחד • הגנה נוספת מנזילות

טמפוני קוטקס נורמל עם מוליך פלסטיק
18.90 ₪ ליחידה

1.18 ₪ ליחידה

i

טמפון קוטקס עם מוליך פלסטיק לזרימה בינונית   • איזור אחיזה גמיש • מעטפת משי להחדרה נוחה במיוחד • הגנה נוספת מנזילות

טמפוני קוטקס סופר עם מוליך פלסטיק
18.90 ₪ ליחידה

1.18 ₪ ליחידה

16 יחידות, זרימה חזקה

i

טמפון קוטקס עם מוליך פלסטיק לזרימה חזקה • איזור אחיזה גמיש • מעטפת משי להחדרה נוחה במיוחד • הגנה נוספת מנזילות  

טמפונים טמפקס פלאש
25.90 ₪ ליחידה

0.86 ₪ ליחידה

מוליך קרטון, רגולר, 30 יח'

i

טמפון טמפקס פלאש עם מוליך קרטון טמפוני טמפקס מספקים הגנה לאורך זמן. ליבת טמפון סופגת המספקת עד 8 שעות מעטפת הגנה המסייעת במניעת דליפות לפני שהן מתרחשות. ידית אחיזה למניעת החלקה מאפשרת החדרה קלה ומבוקרת. כל טמפון עטוף בנפרד, עם מוליך קרטון

בין מוצרי הפארם השונים, מוצרי היגיינה נשית תופסים מקום משמעותי. היגיינת נשים היא כיום ענף בפני עצמו, הכולל מגוון מוצרים שימושיים ואיכותיים: טמפונים למיניהם עם ובלי מוליך, מגיני תחתון ותחבושות היגייניות בגדלים שונים וברמות ספיגה שונות, וכן שטיפות אינטימיות. מדובר במוצרים שימושיים ומבוקשים מאוד שנמצאים בכל בית שיש בו נערות ונשים, ובהתאם לכך הם שוכנים דרך קבע ברשימת מוצרי הפארם שיש לרכוש. כשמדובר במוצרי היגיינה נשית, הכי קל ונוח לבצע רכישה אינטרנטית. הרי כל אישה יודעת בדיוק באיזה מוצרים היא משתמשת, ואין צורך להגיע פיזית עד המדף כדי לרכוש אותם. חסכו לעצמכן את הפקקים, החיפוש אחר חניה וההשתרכות בתורים לקופה. הדרך הקלה והיעילה ביותר לעשות זאת היא כאן באתר yellow בשיטה המנצחת: קונים בקליק אוספים בצ'יק.

בקטגוריה שלפניכן תוכלו למצוא מגוון רב של מוצרי היגיינת נשים. כל אחת מוזמנת לבחור את המוצרים בהם היא רגילה להשתמש ולרכוש אותם בלחיצת כפתור. מומלץ כמובן לבצע רכישה מרוכזת של מגוון מוצרי פארם – הן לצורך היעילות והן כדי לעמוד במחיר הסף המינימלי. בלחיצת כפתור נוספת תבחרו את תחנת פז ממנה תעדיפו לאסוף את המוצרים – רצוי לבחור בתחנה שנמצאת במסלול הנסיעה היומי שלכן. תוך מספר ימים תוכלו לעבור בתחנה ולאסוף את המוצרים על הדרך – בלי להמתין לשליח ובלי לשלם טיפ או דמי משלוח. ככה זה כשחברת פז דואגת לנוחותכן המלאה.