בדין דפי מייבש ורוד
15.90 ₪ ליחידה

0.40 ₪ ליחידה

40 יחידות

i

מנטרלים חשמל סטטי בזמן הייבוש. שומרים על הבגדים ומעניקים להם רכות נעימה מרכיבים: חומרים פעילי שטח, בושם. Citral, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Linalool, Butylphenyl, Methylpropional, Alpha-Methyl lonone אזהרות: הרחק מהישג ידם של ילדים.מנע מגע עם העיניים. במקרה של מגע בעיניים יש לשטוף ביסודיות במים ולפנות לייעוץ רפואי. מנע מגע ממושך עם עור הידיים. לאחר שימוש יש לשטוף את הידיים . לא למאכל. אופן השימוש: להתאים את פעולת המייבש לחום המומלץ, למשוך דף מתוך האריזה, להניח בראש ערימת הבגדים ולהפעיל את המייבש. עם גמר הייבוש, יש להוציא את הדף מתוך המייבש ולהשליכו לפח. יש להשתמש לכל ייבוש בדף חדש. ניתן להשתמש בשני דפים להגברת הפעולה.

בדין דפי מייבש כחול
13.90 ₪ ליחידה

0.35 ₪ ליחידה

40 דפים

i

בדין דפי מייבש כחול שומרים על הבגדים ומעניקים להם רכות נעימה. מנטרלים חשמל סטטי בזמן הייבוש. מעניקים לכביסה רכות וריח נעים, מפחיתים את בלאי הבגד. מוקד שיתוף צרכנים - 1-800-780-780 רכיבים: חומרים פעילי שטח, בושם. ( CITRAL, COUMARINE, EUGENOL, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, ISOEUGENOL, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, ALPHA METHYL IONONE אזהרות: הרחק מהישג ידם של ילדים. מנע מגע עם העיניים. במקרה של מגע עם העיניים, יש שלטוף ביסודיות במים ולפנות לייעוץ רפואי. מנע מגע ממושך עם העור הידיים. לאחר שימוש יש לשטוף ידיים. לא למאכל אופן השימוש:   להתאים את פעולת המייבש לחום המומלץ. למשוך דף מתוך האריזה, להניח בראש ערימת הבגדים ולהפעיל את המייבש. עם גמר הייבוש. יש להוציא את הדף מתוך המייבש ולהשליכו לפח. יש להשתמש לכל ייבוש בדף חדש. ניתן להשתמש בשני דפים להגברת הפעולה. דפי המייבש של בדין מומלצים לשימוש גם בארונות הבגדים- לניחוח רענן ולאורך זמן.  

בדין תרסיס למייבש ורוד
15.00 ₪ ליחידה

3.00 ₪ ל100 מ"ל

500 מ"ל

i

בדין תרסיס למייבש ורוד מרכך ועוטף את הבגדים בניחוח נפלא.ניתן לרסס ישירות אל תוך ארון הבגדים או הכביסה התלויה לייבוש. מוקד שיתוף צרכנים - 1-800-780-780 רכיבים: מים, ממיס, בושם, חומרי עזר. Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal. אזהרות: מנע מגע בעור ובעיניים הרחק מהישג ידם של ילדים במקרה של מגע בעיניים, שטוף מיד בהרבה מים ופנה לייעוץ רפואי לאחר מגע בעור, שטוף מיד בהרבה מים במקרה של בליעה, פנה מיד לייעוץ רפואי והצג את תווית החומר או אריזה אין לשאוף את האדים/תרסיס מיועד לשימוש באזור מאוורר היטב בלבד אין לרוקן למערכת ניקוז מומלץ לבדוק את עמידות הבגד לחומר במקום נסתר, יש לאחסן במקום קריר ומוצל. לא למאכל דליק אופן השימוש:   בסיום תהליך הייבוש התז/י על הבגדים עד ‎ 10ריסוסים והפעילי את המייבש ל–5 דק' נוספות בטמפ' נמוכה ביותר. בדין יעניק לבגדים רכות נעימה וניחוח נפלא.  

בדין תרסיס למייבש כחול
15.00 ₪ ליחידה

3.00 ₪ ל100 מ"ל

500 מ"ל

i

בדין תרסיס למייבש כחול תרסיס ריחני למייבש כביסה מרכך ועוטף את הבגדים בניחוח נפלא. ניתן לרסס ישירות אל תוך ארון הבגדים או הכביסה התלויה לייבוש . מוקד לשיתוף צרכנים 1-800-780-780 רכיבים: מים, ממיס, בושם, חומרי עזר, BENZYL SALICYLATE BUTYLPHENYL, METHYLPROIONL CINNAMAL ALCOHOL, COUMARIN ,LIMONENE , LINALOOL BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE אזהרות: מנע מגע בעור ובעיניים, הרחק מהישג ידם של ילדים, במקרה של מגע בעיניים, שטוף מיד בהרבה מים ופנה לייעוץ רפואי, לאחר מגע בעור, שטוף מיד בהרבה מים, במקרה של בליעה, פנה מיד לייעוץ רפואי והצג את תויית החומר או האריזה, אין לשאוף את  אדים/תרסיס , מיועד לשימוש באזור מאוור היטב בלבד. אין לרוקן למערכת ניקוז, מומלץ לבדוק את עמידות הבגד לחומר במקום נסתר. לא למאכל דליק אופן השימוש:   בסיום תהליך הייבוש התז/י על הבגדים עד ‎ 10ריסוסים והפעילי את המייבש ל–5 דק' נוספות בטמפ' נמוכה ביותר. בדין יעניק לבגדים רכות נעימה וניחוח נפלא.  

סנו מקסימה מרכך ומבשם למייבש
13.90 ₪ ליחידה

1.85 ₪ ל100 מ"ל

אולטרא פרש 750 מ"ל

i

סנו מקסימה מרכך ומבשם למייבש  מרכך כביסה סופר מרוכז, עם טכנולוגיית בישום עצמתי לאורך זמן. 5 פעולות במוצר 1, מרכך ושומר על הבגד, מבשם בעצמה כפולה, מונע חשמל סטטי ומקל על הגיהוץ, מנטרל ריחות רעים ומשמיד חיידים ובקרטיות. עד 40 כביסות! מכיל:  10% אלכוהול. 5-15% חומר פעיל שטח נוניוני. Butylphenyl Methylpropional. Hexyl Cinnamal. עד 5% חומר פעיל שטח קטיוני אזהרה:  אין לערבב עם חומר כביסה כלשהוא. במקרה של בליעה פנה מיד לייעוץ רפואי והצג את תווית החומר או האריזה. במקרה של מגע בעיניים שטוף מיד בהרבה מים ופנה לייעוץ רפואי. המנע ממפגש ישיר ומרוכז עם הבגדים. הרחק מהישג ידם של ילדים. הרחק ממקור חום או אש גלויה. לא למאכל. שמור במקום קריר ומוצל

אין כמו ריח של בגדים נקיים ומבושמים שיצאו זה עתה ממייבש הכביסה וממלאים את כל הבית בניחוח נפלא. את התוצאה הזו מפיקים כשמשתמשים במוצרי כביסה מעולים בכלל ובמוצרים ייעודיים למייבש הכביסה בפרט. דפים למייבש כביסה, תרסיס למייבש וכן מרכך ומבשם למייבש הם המוצרים האיכותיים שעושים את העבודה. מי שמשתמש בהם יודע איזה אפקט יש להם. לכן, חשוב שהם יהיו תמיד בהישג יד, ויירשמו באופן קבוע ברשימות הקניות שלכם. כשמגיע הרגע לרכוש דפים למייבש ושאר מוצרים שמתאימים למייבש הכביסה, תחסכו לעצמכם זמן יקר (פקקים, חיפוש חניה, עמידה בתורים) כשתעשו זאת בשיטה היעילה שלyellow  - קונים בקליק אוספים בצ'יק.

לנוחותכם ריכזנו עבורכם כאן באתר www.yellow.co.il מספר מוצרים איכותיים וייעודיים למייבש הכביסה. כל שנדרש מכם הוא לרכוש אותם בלחיצת כפתור. מומלץ כמובן לשלב זאת ברכישה מרוכזת של מוצרי כביסה ומוצרי פארם שונים – כך תעמדו בקלות במחיר הסף הסמלי ובעיקר תהיו יעילים. תוך מספר ימים תוכלו לעבור על הדרך באחת מתחנות פז שתבחרו במעמד הרכישה (רצוי תחנה שנמצאת במסלול הנסיעה היומי שלכם) ולאסוף את המוצרים שרכשתם. "הקנייה הצהובה" היא לא רק נוחה ופשוטה אלא גם משתלמת שכן היא פטורה מדמי משלוח ומטיפ לשליח. מאחורי כל רכישה כזו, קטנה כגדולה, עומדת חברת פז שנמצאת כאן בשבילכם כדי לעשות לכם חיים קלים ו.. ריח משכר לבגדים.