מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

מוצרים למדיח

מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

  • חוסכים בזמן ונהנים ממחירים מעולים
  • כולנו רוכשים מוצרי טיפוח וניקיון, אז למה שלא נעשה את זה חכם?

מדיח הכלים הפך כבר מזמן למכשיר חובה בכל מטבח, שמסייע לנו לשמור על הניקיון בצורה היעילה והנוחה ביותר. המדיח עושה את העבודה כמו שצריך כל עוד אנו דואגים להזין אותו בכל מה שחיוני לו: מלח למדיח, טבליות למדיח, נוזל הברקה למדיח – אלו דרישותיו העיקריות. לפיכך, חשוב שהמוצרים הללו תמיד יהיו אצלכם בהישג יד, ובהתאם לכך יש לכלול אותם ברשימת הקניות התקופתית של מוצרי הניקיון והפארם.

ואם כבר יעילות, אז עד הסוף – שתהיה גם רכישה יעילה ונוחה, בלי נסיעה בפקקים, בלי התרוצצות בחנויות ובלי עמידה בתורים. בקיצור – קנייה דיגיטלית בממשק הידידותי באתר www.yellow.co.il. כאן תוכלו למצוא הכול במרוכז ולנגד עיניכם: מלח למדיח כלים, מבריק למדיח, נוזל מדיח, מנקה מדיח והטבליות כמובן. בחרנו עבורכם את המוצרים האיכותיים והמובילים בתחום. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הפריטים הנדרשים לכם ולרכוש אותם בלחיצת כפתור – הכי פשוט. בהזדמנות זו אתם מוזמנים לציין את תחנת פז ממנה תרצו לאסוף את רכישתכם, ולעשות את האיסוף על הדרך כמה ימים לאחר מכן. זהו הרעיון המוביל בשיטת yellow click&pick – קונים בקליק אוספים בצ'יק. תחשבו כמה זמן וכאב ראש ייחסכו מכם.

הקנייה ב-yellow משתלמת ביותר שכן היא פטורה מדמי משלוח, ומאחר שמדובר באיסוף עצמי אין גם צורך לתאם עם שליחים ולדאוג לטיפ. ככה זה כשיש חברה גדולה וטובה כמו פז, שדואגת לטוב ביותר עבורכם. זהו, עכשיו אפשר להפעיל מדיח...