0.00 ₪
מומלצים לפסח!

מומלצים לפסח!

המבצעים הסתיימו! נפגש בשנה הבאה :-)

בואו נדבר על פסח. על מתנות לפסח, על מבצעים לפסח, על קניות לקראת פסח... נשמע לכם מייגע? מעלה לכם בראש אסוציאציות לא נעימות של חנויות הומות אדם, תורים אינסופיים בקופות, מוכרות ומוכרים טרודים ועמוסים, ואתם באמצע, אבודים ונואשים...? אז זהו, שזה ממש לא חייב להיראות ככה. אצלנו ב-yellow הכל נראה אחרת. כאן תוכלו לרכוש מתנות מקוריות לפסח וליהנות מכל מבצעי פסח בלי לכתת רגליים בין קניונים וחנויות, בלי להידחק בין המוני בני ישראל, בלי להתעצבן, בלי לזוז מהכיסא אפילו.

כל מי שמעוניין לרכוש מתנה לפסח, יוכל למצוא כאן את מבוקשו בין מגוון המוצרים. יש כאן מתנות גדולות לפסח, מתנות קטנות לפסח, מתנות מיוחדות לפסח – הבחירה היא שלכם. השיטה לעומת זאת היא שלנו והיא מנצחת בגדול - קונים בקליק אוספים בצ'יק. כל שעליכם לעשות הוא לבחור מתנה אחת או יותר מתוך המגוון שלפניכם, לרכוש ברגע בלחיצת כפתור, לציין את תחנת פז ממנה נוח לכם לאסוף את המתנות, ולאחר שנודיע לכם על הגעתן – לקפוץ בזמנכם החופשי על הדרך לאסוף אותן. הכי פשוט שיש!

ברוכים הבאים לפסח חדש, בלי פקקים, בלי חיפושי חניה, בלי תורים, בלי שליחים, בלי דמי משלוח, בלי לבזבז זמן, ועם הרבה מאוד יעילות ונוחות. מי אמר שמתנות לחג זה "תיק"? אצלנו ב-yellow זה הכי קלללל.