מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

מגני תחתון ותחבושות היגייניות

מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

  • חוסכים בזמן ונהנים ממחירים מעולים
  • כולנו רוכשים מוצרי טיפוח וניקיון, אז למה שלא נעשה את זה חכם?

לצד הביקוש הגבוה למוצרי היגיינה וספיגה, יש כיום גם היצע נרחב של תחבושות היגייניות ומגני תחתון מבתי מותגים שונים. בכל בית, ובעיקר במשפחות עם ייצוג נשי, יש צורך תמידי להחזיק במגירות מגני תחתון או תחבושות. כידוע, יש נערות ונשים שעבורן מגן תחתון הוא מוצר יומיומי בו הן עושות שימוש קבוע.

בין אם אתם רוכשים תחבושות ומגני תחתון במסגרת קניית מוצרי פארם מרוכזת שערכתם מבעוד מועד, ובין אם אתם נזקקים לכמה מוצרים כאלה בלבד – אתם מוזמנים לעשות זאת כאן ועכשיו  באתר www.yellow.co.il. לרכוש מוצרים באינטרנט זה כבר מזמן לא חידוש, אבל זו לבטח רכישה קלה, משתלמת, בטוחה ונעימה, בעיקר כשהיא מתבצעת בשיטה הצהובה של  קונים בקליק, רוכשים בצ'יק.

על מנת להקל עליכם, ערכנו מראש בדיקת ביקוש וטיב, שלאחריה בחרנו להציג בפניכם את המוצרים המבוקשים והאיכותיים ביותר. כל שנדרש מכם הוא לבחור את המוצרים הדרושים לכם (תוך עמידה במחיר המינימום הנמוך ממילא), לרכוש אותם בלחיצת כפתור, ולציין גם את תחנת פז ממנה נוח לכם לאסוף אותם. כל זה יקרה תוך ישיבה מול המחשב או הסמרטפון, בלי להיכנס ל"כוננות ספיגה" של עמידה בפקקים, סיבובים אינסופיים לחיפוש חניה בעיר העמוסה, וכניסה מיותרת לחנויות פארם, שגם בהן משתרכים לרוב תורים מייגעים. מכיוון שהאיסוף הינו עצמי, הרי שהרכישה פטורה גם מתיאום עם שליחים ומתשלום דמי משלוח וטיפ.