36 חבילות מגבונים לחים
80.00 ₪ ליחידה

0.03 ₪ ליחידה

פרש FRESH

i

36 חבילות מגבונים לחים FRESH מגבונים לחים בזול, מועשרים בקרם לחות ואלוורה. ללא אלכוהול, בעלי PH 5.5 מאוזן. המגבונים, נבדקו דרמטולוגית. 36 חבילות מגבונים. 72 דפים בחבילה.

בסט מגבונים נשטפים באסלה
6.50 ₪ ליחידה

0.11 ₪ ליחידה

40 + 20 מתנה

i

האגיס מגבונים בבישום עדין
19.00 ₪ ליחידה

0.07 ₪ ליחידה

מארז רביעייה

i

המגבונים הלחים של האגיס בטוחים לשימוש על עורו העדין של התינוק ומסייעים בשמירה על עור בריא ונקי מגבוני האגיס בבישום עדין 72 יחידות בכל חבילה מכילים מעל 96% מים מטוהרים מגבוני HUGGIES היפו-אלרגניים המגבונים הלחים של האגיס אינם מכילים אלכוהול, פרבנים, פורמלדהיד, SLS, ו-PHMB המגבונים בעלי פורמולות ייחודיות של KIMBERLY CLARK העולמית.

האגיס מגבונים ללא בישום
19.00 ₪ ליחידה

0.07 ₪ ליחידה

מארז רביעייה

i

המגבונים הלחים של האגיס בטוחים לשימוש על עורו העדין של התינוק ומסייעים בשמירה על עור בריא ונקי מגבוני האגיס ללא בישום 72 יחידות בכל חבילה מכילים מעל 96% מים מטוהרים מגבוני HUGGIES היפו-אלרגניים המגבונים הלחים של האגיס אינם מכילים אלכוהול, פרבנים, פורמלדהיד, SLS, ו-PHMB המגבונים בעלי פורמולות ייחודיות של KIMBERLY CLARK העולמית.

מגבונים קמיל בלו סנסטיב
10.90 ₪ ליחידה

0.09 ₪ ליחידה

120 יחידות

i

מגבונים קמיל בלו סנסטיב תיאור המוצר מגבוני בד עבים ורכים מרכיבים:  ויטמין B5, אלנטואין, תמצית קמומיל. אופן השימוש:  לנקות בעדינות את אזור החיתול, מתאים גם לניקוי שאר חלקי הגוף. אזהרות:  יש להשתמש בתכשיר רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להמנע ממגע בעיניים. השימוש לילדים בהשגחת מבוגר. אין להשתמש בתכשיר אם ידועה רגישות לאחד המרכיבים. לשימוש חיצוני בלבד. יש להפסיק את השימוש בתמרוק ברגע שמופעים סימני גירוי, אין להשתמש על עור מגורה

פרש וואנס מגבונים SENSITIVE
17.90 ₪ ליחידה

0.06 ₪ ליחידה

ללא בישום, מארז רביעייה

i

תיאור המוצר: מגבונים לתינוק לעור רגיש ללא בישום עם פורמולה עשירה במרכיבי לחות המתאימים לעורו העדין של התינוק מכיל: אלוורה, קמומיל אופן השימוש: פתח את האריזה והוצא מגבונים. נקה את העור לפי הצורך   אזהרות: מגבונים לחים לתינוק המתאימים לשימוש על עור רגיש. פורמולה ייחודית ללא בישום וללא פרבנים. עשירה במרכיבי לחות המסייעים בהגנה ושמירה על עור תינוקך.

יצא לכם פעם לשאול את עצמכם איך הוריכם הצליחו להסתדר בלי מגבונים לחים? האמת היא שדי קשה לתאר את חיינו ללא מגבונים. הרי אנחנו משתמשים בהם על כל צעד ושעל – לריענון הגוף והפנים, לניקיון ושמירה על ההיגיינה, להסרת איפור ועוד. וזה עוד לפני שהזכרנו שכל משפחה עם תינוק מצוידת כמובן במחסנים של מגבונים לתינוק. מגבונים לחים לתינוקות מספקים פתרון נהדר לניקוי הקטנטנים. בכל מקום ובכל רגע שולפים מגבון לח ומקבלים "בתמורה" תינוק נקי ורענן.

אין צורך לצאת מהבית לחנויות הפארם או לחנויות מוצרי תינוקות כדי לרכוש מגבונים לחים אישיים, בוודאי לא כאשר הם זמינים לרכישה כאן באתר www.yellow.co.il. ריכזנו עבורכם מגוון מגבונים של מותגים מוכרים ומובילים, כך שכל מה שנדרש מכם הוא לקנות בקליק ולאסוף בצ'יק. ככה בדיוק זה עובד ב-yellow – נכנסים לקטגוריה, בוחרים בלחיצת כפתור מגבונים שברצונכם לרכוש. מכיוון שלעיתים יש מגבונים במבצע וממילא מדובר במוצר שאינו יקר, ניתן להוסיף לרכישתכם מוצרים מקטגוריות אחרות או לרכוש כמה חבילות כדי לעמוד במחיר המינימום. באותה הזדמנות תבחרו גם את תחנת פז ממנה קל ונוח לכם לבצע את איסוף המוצרים, ככה "על הדרך".

תחשבו כמה יעיל וחכם לבצע רכישה כזו, בלי להגיע עד החנות, בלי לחפש חניה, בלי לחכות לשליח וכמובן בלי לשלם דמי משלוח וטיפ. רכישת מגבונים מרעננת כזאת עוד לא הייתה לכם.