מברשת שיניים לילדים קולגייט
10.00 ₪ ליחידה

10.00 ₪ ליחידה

סמיילס, גילאי 0-2

i

מברשת שיניים נטענת אורל בי ויטליטי D12 
80.90 ₪ ליחידה

i

מברשת השיניים החשמלית הנטענת Oral-B Vitality CrossAction מעניקה ניקיון מיטבי מוכח קלינית בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה. העיצוב של ראש מברשת השיניים Cross Action מקיף כל שן בסיבים בעלי זווית של 16 מעלות, ופעולת ניקיון דו מימדית המתנודדת ומסתובבת מסירה את הפלאק טוב יותר בהשוואה למברשת שיניים רגילה. טיימר המותקן בידית יסייע לכם לצחצח למשך 2 הדקות המומלצות על ידי רופאי השיניים - והדבר הטוב ביותר, הוא מגיע אליכם מבית Oral-B - המותג מספר 1 בו משתמשים רופאי שיניים ברחבי העולם. מתאימה לראשי המילוי הבאים: CrossAction,‏ 3DWhite,‏ Sensitive Clean,‏ Precision Clean,‏ FlossAction,‏ TriZone ו-Dual Clean.• מברשת השיניים החיונית להשגת ניקיון יומיומי• מסיר יותר פלאק בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה• פעולת ניקיון דו-מימדית שמתנודדת ומסתובבת כדי להסיר פלאק טוב יותר בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה• נועדה להגיע עמוק בין השיניים• תכולה: ידית מברשת שיניים עם מטען, ראש מברשת שיניים CrossAction• Oral-B, המותג מספר 1 בשימוש רופאי השיניים ברחבי העולם   מברשת השיניים החיונית להשגת ניקיון יומיומי מסיר יותר פלאק בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה פעולת ניקיון דו-מימדית שמתנודדת ומסתובבת כדי להסיר פלאק טוב יותר בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה נועדה להגיע עמוק בין השיניים תכולה: ידית מברשת שיניים עם מטען, ראש מברשת שיניים CrossActionOral-B, המותג מספר 1 בשימוש רופאי השיניים ברחבי העולם

מברשת שיניים נטענת אורל בי לילדים ויטליטי Cars
89.00 ₪ ליחידה

מברשת השיניים החשמלית לילדים  Oral-B Stages Power Kids, עם דמויות חביבות ומשעשעות מסרטי דיסני. ראש המברשת המסתובב מגיע למשטחים שונים בחלל הפה, מקיף אותם ומנקה ביסודיות"מכוניות" ו"מטוסים", נותנת את כוח הניקיון בידיהם של הקטנטנים. מברשת שיניים חשמלית נטענת זו כוללת שערות מברשת רכות במיוחד לילדים ותואמת אפליקציית MagicTimer של דיסני מאוראל-בי. הורידו את האפליקציה ועזרו לילדיכם לצחצח 2 דקות לפי המלצת רופאי השיניים וללמוד הרגלים נכונים לבריאות הפה שיישארו איתם כל החיים. ראש המברשת המסתובב מגיע למשטחים שונים בחלל הפה, מקיף אותם ומנקה ביסודיות סיבי המברשת הרכים מנקים את השיניים בעדינות מסירה יותר פלאק ממברשת שיניים ידנית רגילה הופכת את הצחצוח לפעילות מהנה עם דמויות מהסרט 'מכוניות' של דיסני תואם אפליקציית MagicTimer של דיסני מOral-B המסייעת לילדים להאריך את זמן הצחצוח 9 מתוך 10 ילדים מצחצחים זמן רב יותר עם אפליקציית MagicTimer הסוללה הנטענת פועלת עד 5 ימים  

מברשת שיניים היא "העוזרת האישית" של כל אחד מאיתנו במסגרת מאמצי השמירה על בריאות הפה והשיניים. כל מי שמבקש לשמור על שיניים וחניכיים בריאות, חייב להקפיד על צחצוח שיניים יומיומי וקבוע בעזרת מברשת שיניים איכותית. השימוש במברשת כזו מסייע לסלק את שאריות האוכל מבין השיניים, ולהסיר מהן ביעילות את הפלאק (רובד החיידקים).

עובדה נוספת שחשוב לזכור ולנהוג לפיה היא הצורך החיוני להחליף מברשת שיניים בתדירות גבוהה, לפחות פעם בשלושה חודשים. הוכח מחקרית כי מברשת שיניים חדשה עשויה להסיר אחוז גבוה יותר של פלאק מהשיניים לעומת מברשת בת שלושה חודשים שסיביה כבר שחוקים ועשו את שלהם. חשוב מאוד לנהוג כך גם עם מברשת שיניים לילדים – מעבר ליתרון הבריאותי ילדיכם תמיד ישמחו למברשת חדשה, וההתלהבות תעודד אותם לצחצח כראוי.

בין אם אתם מעדיפים מברשת שיניים רכה, נטענת או כל מברשת שיניים מומלצת אחרת, תוכלו לרכוש אותה כאן באמצעות הממשק הדיגיטלי של yellow. בחרנו עבורכם מספר דגמים של מברשות שיניים מומלצות. תוכלו לצרף לרכישתכם מוצרים נוספים מקטגוריית טיפוח וניקיון. כך תגיעו למחיר המינימום ותבצעו קנייה יעילה ומועילה יותר הכוללת מוצרי פארם שנדרשים לכם. את הרכישה תבצעו בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק – רוכשים בלחיצת כפתור ואוספים מתחנת הדלק בה תבחרו בעת הרכישה, ללא תשלום דמי משלוח. כך תחסכו זמן יקר ותפנו לעצמכם עוד כמה דקות לצחצוח שיניים איכותי, מושקע ובריא.