בדין מרכך אקסטרה ורוד
14.90 ₪ ליחידה

1.55 ₪ ל100 מ"ל

960 מ"ל

i

בדין מרכך אקסטרה ורוד בדין אקסטרה עם הנוסחה החדשה בעלת הקפסולות עם הפעולה הכפולה, לאפקט בישום מיידי ומתמשך. מעניק ניחוח נפלא ועוצמתי בכל רגע. ליהנות בכל רגע עם הרעננות שנמשכת ונמשכת הקפסולות עם הפעולה הכפולה .נוסחה חדשה בטכנולוגיית בישום חדשנית לניחוח עוצמתי. 110 מ"ל בדין רגיל = 40 מ"ל בדין מרוכז. מוקד שיתוף צרכנים: 1-1800-780-780 רכיבים: 5-15% חומר פעיל שטח קטיוני, חומרי עזר, בושם, מכיל Benzisothiazolinone. עלול לחולל תגובה אלרגית. ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BUTYLPHENYL, METHYLPROPIONAL COUMARIN, EUGENOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE LINALOOL אזהרות: הרחק מהישג ידם של ילדים. לא למאכל אופן השימוש:   לכביסה במכונה: להוסיף פקק אחד של בדין אקסטרה ל-‎7-6 ק"ג כביסה בתא המרכך. אם אין תא המיועד למרכך, מומלץ לדלל בחצי כוס מים ולהוסיף לשטיפה האחרונה במכונה. לכביסה ביד: להוסיף 1/3 פקק בדין אקסטרה ל–10 ליטר מים. יש להימנע משפיכת המרכך ישירות על הכביסה. מומלץ לא לחרוג מכמות הכביסה המקסימלית המומלצת, בהתאם להוראות יצרן מכונת הכביסה.  מומלץ לשימוש 18 חודשים מתאריך הייצור המודפס על הפקק.  

סוד ג'ל כביסה כחול
31.90 ₪ ליחידה

7.09 ₪ ל1 ליטר

4.5 ליטר

i

סוד מרכך כביסה ורוד
18.90 ₪ ליחידה

4.73 ₪ ל1 ליטר

4 ליטר

i

סוד מרכך כביסה כחול
18.90 ₪ ליחידה

4.73 ₪ ל1 ליטר

4 ליטר

i

סוד מרכך כביסה לתינוק
18.90 ₪ ליחידה

4.73 ₪ ל1 ליטר

4 ליטר

i

סוד מרכך כביסה מרוכז בייבי
12.90 ₪ ליחידה

1.43 ₪ ל100 מ"ל

900 מ"ל

i

תיאור המוצר: מרכך כביסה מרוכז בייבי סנסטיב ● מותאם במיוחד לבגדי תינוקות ולבעלי עור רגיש. ● חוויה של רכות מושלמת וניחוח נפלא. אזהרות: לא למאכל. הרחק מהישג ידם של ילדים. מנע מגע עם העיניים. ה במקרה של מגע עם העיניים שטוף מיד בהרבה מים ופנה לייעוץ רפואי. לא להפיל את הבקבוק. במקרה של בליעה פנה מיד לייעוץ רפואי, הצג אריזה זו או תווית. יש לשטוף ידיים לאחר השימוש. יש לשים לב לאזהרות הכביסה שמופיעות על הבגד. יש לאחסן במקום מוצל ללא חשיפה לשמש. אין לאחסן בטמפרטורה נמוכה מ-5 מעלות. אופן השימוש: למכונה של 4-5 ק"ג מומלץ למזוג שליש פקק מידה לתא המרכך. מינון מקסימלי מותר: פקק מידה אחד.

אנחנו לא יודעים איך בדיוק מתייחסים אצלכם בבית לפעולת הכביסה, אבל בכל הבתים שאנחנו מכירים, הנושא הזה תופס מקום נכבד. כולנו מכבסים, וחלקנו, בעיקר בעלי משפחות גדולות, מכבסים המון, לפעמים כל יום, לפעמים כמה פעמים ביום. כביסה היא עניין מצטבר, אין לה סוף, ותמיד יש עוד מכונה, ועוד מכונה ועוד אחת...

פעם כביסה הייתה פעולה מאוד צנועה. כל מה שנדרש היה גיגית, אבקת כביסה מסוג אחד שכולם השתמשו בו, שתי ידיים ובגד מלוכלך כמובן. היום זו כבר אופרה אחרת, כאשר קיים ענף שלם של מוצרי טיפוח וניקיון שמוקדש אך ורק לכביסה. זה מתחיל בסוגים שונים ומגוונים של אבקות כביסה מרוכזות ולא מרוכזות, עם אפקט כזה או אחר, לבגדים צבעוניים או לבנים, ולכל אחת יש גם ריח משלה וסגולות מיוחדות. זה ממשיך עם נוזל כביסה וטבליות ג'ל לכביסה מסוגים ומינים שונים, וזה עובר לאינספור המרככים שכל אחד מתהדר בריח בושם מופלא משלו, ועוד לא דיברנו על מסירי הכתמים שמיועדים לכתמים קשים, קלים, בינוניים ומה לא. כמובן שיש גם תרסיסים למייבש, דפי ריח ואפילו דפים למניעת העברת צבע... עולם שלם של כביסה, כבר אמרנו?

ועכשיו אנו שמחים לבשר לכם שכל העולם הזה נכנס בקומפקטיות הנדרשת אל אתר www.yellow.co.il, ואתם מוזמנים לבחור מכל המגוון העצום העומד לרשותכם מוצרי כביסה ככל שתחפצו (שימו לב למינימום הזמנה, שלבטח תעמדו בו). עשו זאת בשיטת קונים בקליק – אוספים בצ'יק תוך בחירת תחנת פז ממנה תרצו לאסוף את המוצרים, ושתהיה לכם כביסה נעימה, נקייה וריחנית.