מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

כביסה

מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

  • חוסכים בזמן ונהנים ממחירים מעולים
  • כולנו רוכשים מוצרי טיפוח וניקיון, אז למה שלא נעשה את זה חכם?

אנחנו לא יודעים איך בדיוק מתייחסים אצלכם בבית לפעולת הכביסה, אבל בכל הבתים שאנחנו מכירים, הנושא הזה תופס מקום נכבד. כולנו מכבסים, וחלקנו, בעיקר בעלי משפחות גדולות, מכבסים המון, לפעמים כל יום, לפעמים כמה פעמים ביום. כביסה היא עניין מצטבר, אין לה סוף, ותמיד יש עוד מכונה, ועוד מכונה ועוד אחת...

פעם כביסה הייתה פעולה מאוד צנועה. כל מה שנדרש היה גיגית, אבקת כביסה מסוג אחד שכולם השתמשו בו, שתי ידיים ובגד מלוכלך כמובן. היום זו כבר אופרה אחרת, כאשר קיים ענף שלם של מוצרי טיפוח וניקיון שמוקדש אך ורק לכביסה. זה מתחיל בסוגים שונים ומגוונים של אבקות כביסה מרוכזות ולא מרוכזות, עם אפקט כזה או אחר, לבגדים צבעוניים או לבנים, ולכל אחת יש גם ריח משלה וסגולות מיוחדות. זה ממשיך עם נוזל כביסה וטבליות ג'ל לכביסה מסוגים ומינים שונים, וזה עובר לאינספור המרככים שכל אחד מתהדר בריח בושם מופלא משלו, ועוד לא דיברנו על מסירי הכתמים שמיועדים לכתמים קשים, קלים, בינוניים ומה לא. כמובן שיש גם תרסיסים למייבש, דפי ריח ואפילו דפים למניעת העברת צבע... עולם שלם של כביסה, כבר אמרנו?

ועכשיו אנו שמחים לבשר לכם שכל העולם הזה נכנס בקומפקטיות הנדרשת אל אתר www.yellow.co.il, ואתם מוזמנים לבחור מכל המגוון העצום העומד לרשותכם מוצרי כביסה ככל שתחפצו (שימו לב למינימום הזמנה, שלבטח תעמדו בו). עשו זאת בשיטת קונים בקליק – אוספים בצ'יק תוך בחירת תחנת פז ממנה תרצו לאסוף את המוצרים, ושתהיה לכם כביסה נעימה, נקייה וריחנית.