טמפוני או-בה קלאסי נורמל
23.90 ₪ ליחידה

0.75 ₪ ליחידה

32 יחידות

i

טמפוני או-בה קלאסי סופר
23.90 ₪ ליחידה

0.75 ₪ ליחידה

32 יחידות

i

טמפוני קוטקס נורמל ללא מוליך
18.90 ₪ ליחידה

0.59 ₪ ליחידה

32 יחידות, זרימה בינונית

i

טמפון קוטקס ללא מוליך לזרימה בינונית   • מעטפת משי להחדרה נוחה במיוחד • הגנה נוספת מנזילות

טמפוני קוטקס נורמל עם מוליך פלסטיק
18.90 ₪ ליחידה

1.18 ₪ ליחידה

i

טמפון קוטקס עם מוליך פלסטיק לזרימה בינונית   • איזור אחיזה גמיש • מעטפת משי להחדרה נוחה במיוחד • הגנה נוספת מנזילות

טמפוני קוטקס סופר עם מוליך פלסטיק
18.90 ₪ ליחידה

1.18 ₪ ליחידה

16 יחידות, זרימה חזקה

i

טמפון קוטקס עם מוליך פלסטיק לזרימה חזקה • איזור אחיזה גמיש • מעטפת משי להחדרה נוחה במיוחד • הגנה נוספת מנזילות  

טמפונים טמפקס פלאש
25.90 ₪ ליחידה

0.86 ₪ ליחידה

מוליך קרטון, רגולר, 30 יח'

i

טמפון טמפקס פלאש עם מוליך קרטון טמפוני טמפקס מספקים הגנה לאורך זמן. ליבת טמפון סופגת המספקת עד 8 שעות מעטפת הגנה המסייעת במניעת דליפות לפני שהן מתרחשות. ידית אחיזה למניעת החלקה מאפשרת החדרה קלה ומבוקרת. כל טמפון עטוף בנפרד, עם מוליך קרטון

טמפונים הם אחד המוצרים ההיגייניים הנצרכים ביותר בקרב נשים. בהתאם לכך, חשוב שתמיד תהיו מצוידות בכמות מספקת של טמפונים במלאי הביתי (וגם במגירה במשרד). כמו כן מומלץ לשאת גם בתיק היד טמפון אחד או שניים או יותר לשימוש מחוץ לבית.

ישנם סוגי טמפונים שונים. ההבדל העיקרי הוא בין טמפון עם מוליך לבין טמפון ללא מוליך. טמפון עם מוליך פופולארי יותר בקרב נערות צעירות, שכן הוא נוח יותר להחדרה. עם זאת גם נשים בגיל מבוגר יותר עשויות להשתמש בטמפונים עם מוליך. הכול תלוי בהרגלים ובהעדפות האישיות. ישנם גם סוגי טמפונים של חברות שונות. גם כאן מדובר בבחירה אינדיווידואלית של כל אחת על פי הרגליה. אצלנו באתר www.yellow.co.il ריכזנו את הטמפונים המבוקשים והאיכותיים כך שכל אחת יכולה לבצע הזמנה של המוצרים המתאימים לה. כמובן שאין לחכות בחיבוק ידיים עד שחבילת טמפונים אחת תסתיים ורק אז לרכוש חבילה חדשה, כיוון שמדובר במוצר שמשתמשים בו באופן שוטף וקבוע, ושחסרונו עלול להיות בעייתי ביותר. לפיכך, כדאי מאוד לכלול הזמנת טמפונים במסגרת רכישה מרוכזת של מוצרי היגיינה.

את הרכישה מבצעים בלחיצת כפתור. בוחרים את הפריטים המבוקשים, משלמים עבורם, ובוחרים גם יעד לאיסוף – אחת מתחנות פז שנוח לכם להגיע אליה. כך קונים בקליק ואוספים בצ'יק מהתחנה הנבחרת – בלי שליחים ובלי דמי משלוח. אתן מוזמנות ליהנות מקנייה מוצלחת שמאחוריה ניצבת חברת פז הטובה והאמינה.