מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

טיפוח שיער

מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

  • חוסכים בזמן ונהנים ממחירים מעולים
  • כולנו רוכשים מוצרי טיפוח וניקיון, אז למה שלא נעשה את זה חכם?

קרם לחות לשיער או שמפו לגבר? מסכה עם קרטין או מרכך שיער לילדים? כיום אנו יכולים ליהנות מעושר בלתי נדלה של מוצרי טיפוח לשיער, המאפשרים לנו להיראות תמיד במיטבנו. כל מבינות ומביני העניין בטיפוח בכלל ובנושא טיפוח שיער בפרט, יוכלו להעיד על כך שכאשר השיער נראה טוב, הוא משפיע על כל הלוק ועל ההרגשה הטובה.

טיפוח שיער הוא חלק משגרת היומיום שלנו, לכן מן הראוי להיות מצוידים במוצרי הטיפוח שישמרו על בריאות השיער ויופיו. לשם כך, ריכזנו עבורכם כאן באתר www.yellow.co.il מגוון של מוצרי טיפוח לשיער – שמפואים, מרככים, מסכות, קרמים ושמנים. הקפדנו לבחור את המוצרים המוכרים והמובחרים, הנמנים על מיטב המותגים המובילים בתחום טיפוח השיער. 

כדי שיהיה לכם זמן להתעסק בשיער במקום להתרוצץ בין חנויות הפארם ולהידחק בפקקים ובתורים מייגעים – כדאי לכם לבחור בשיטת הרכישה הדיגיטלית. בשיטה הזו אתם קונים גם נוחות ויעילות ולא רק מוצרים. אצלנו ב-yellow המוטו הוא: קונים בקליק אוספים בצ'יק. אתם מוזמנים לבחור את מוצרי הטיפוח לשיער המועדפים עליכם ולרכוש אותם בלחיצת כפתור. תוך מספר ימים הם ימתינו לכם באחת מתחנות פז שתבחרו בעת הרכישה. מומלץ לבחור בתחנה נוחה שנקרית תמד בדרככם. האיסוף העצמי פוטר אתכם מתלות בשליחים ומתשלום טיפ. כמו כן, רכישה זו פטורה מתשלום דמי משלוח. חברת פז מאחלת לכם קנייה נעימה ומהנה ושיער מטופח להפליא.