מינימום הזמנה בקטגוריית ירקות ופירות 80.00 ₪

חליטות תה

מינימום הזמנה בקטגוריית ירקות ופירות 80.00 ₪

  • המחירים מתעדכנים מידי יום.
  • שינויים בהזמנות ניתן לבצע עד השעה 16:59 ביום הקודם ליום איסוף החבילה

50 ש"ח הנחה בקניה מעל 150 ש"ח, 20 ש"ח הנחה בקנייה מעל 100 ש"ח ממוצרי הקטגוריה. בכפוף לתנאים* 

*פז רשאית לסיים ו/או לשנות את המבצע/הטבה מעת לעת *מוגבל להנחה של עד 50 ₪ בסל רכישה *אין כפל מבצעים והנחות *אין פיצול עסקאות
*בכפוף לתקנון האתר *תקף ברכישת פירות וירקות בלבד *ההטבה תינתן בשלב הרכישה

לתשומת הלביתכן ומוצרי המזון המסופקים באתרנו נושאים סימון תזונתי חדש ו/או סימון בסמל אדום, על אף שסימון כאמור אינו מופיע עדיין באתר. אנו עושים מאמץ להשלים את הסימון האמור בתקופה הקרובה.

לצפייה בתעודת הכשרות לחצו כאן

איזו חליטת תה מתחשק לכם? חליטת נענע לימון? חליטת סיידר חם? חליטת דובדבן? אין מה לומר, חליטות תה הן קלף מנצח בעולם המשקאות החמים והקרים, ואין בית שלא תמצאו בו אחת או שתיים או שלוש מהן לפחות. כיף לפתוח את היום עם חליטת תה מרעננת, לחמם את הלב אחר הצהריים עם חליטה טעימה או להגיש לאורחים קנקן מפנק של חליטת תה. ואם כבר להתפנק אז עד הסוף, כי מעכשיו אתם לא צריכים לחפש את חליטות התה בסופרים, במרכולים ובחנויות הטבע – הן לגמרי בהישג ידכם כאן באתרyellow . תוכלו לרכוש כל חליטת תה מתוך המבחר באתר, להזמין בקלות ולאסוף בדרך ב-yellow שבתחנת פז לבחירתכם.

איך זה עובד? פשוט, בחרו את חליטות התה האהובות עליכם (כדי להגיע למחיר הקנייה המינימלי בקטגוריה, תוכלו לרכוש מספר חליטות או להוסיף לקנייה מוצרי פירות וירקות), בחרו את תחנת פז הקרובה אליכם, בצעו רכישה באתר וזהו. אנחנו כבר נדאג להודיע לכם שהחליטות מחכות לכם בתחנה, ואתם מוזמנים לעצור לאסוף אותן בדרך. אין צורך לתאם עם שליחים, לחכות להם בבית, להשאיר טיפ או לשלם דמי משלוח כלשהם. קונים בקליק, אוספים בצ'יק, ולכם נשאר רק לקחת לגימה של בריאות מהחליטה האהובה עליכם, להתרווח בכורסה וליהנות מהשירות המפנק של פז.