האגיס מגה פק שלב 3
74.90 ₪ ליחידה

0.75 ₪ ליחידה

10-6 ק"ג

i

חיתולי האגיס פרידום דריי - הגנה מתקדמת לעור התינוק שלך10-6 ק"ג טכנולוגיית ספיגה Quick Dry – טכנולוגיה חדשנית המאפשרת קליטה וספיגה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק • גזרת חיתול ייחודית, דקה יותר, המותאמת לגוף התינוק • שכבה רכה במיוחד המסייעת בהגנה על עורו העדין של התינוק • מותנית אחורית רכה וגמישה במיוחד להתאמה מיטבית לגוף התינוק • סדרת המוצרים מגיעה לפי מידות ומשקלים ההגנה, האהבה והחיבוק שאתם מעניקים לתינוק שלכם, הם ההשראה שלנו בכל מה שאנחנו עושים. במיוחד עבורכם, פיתחנו את חיתולי Huggies Freedom Dry הדור הבא של החיתולים. חיתול העוטף ברכות את התינוק שלך ומעניק לעורו הגנה מתקדמת בזכות טכנולוגיית Quick Dry המאפשרת קליטה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק. עם האגיס אתם יכולים להיות בטוחים שהתינוק שלכם תמיד עטוף ומוגן.

האגיס מגה פק שלב 4
74.90 ₪ ליחידה

0.89 ₪ ליחידה

12-8 ק"ג

i

חיתולי האגיס פרידום דריי - הגנה מתקדמת לעור התינוק שלך12-8 ק"ג טכנולוגיית ספיגה Quick Dry – טכנולוגיה חדשנית המאפשרת קליטה וספיגה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק • גזרת חיתול ייחודית, דקה יותר, המותאמת לגוף התינוק • שכבה רכה במיוחד המסייעת בהגנה על עורו העדין של התינוק • מותנית אחורית רכה וגמישה במיוחד להתאמה מיטבית לגוף התינוק • סדרת המוצרים מגיעה לפי מידות ומשקלים ההגנה, האהבה והחיבוק שאתם מעניקים לתינוק שלכם, הם ההשראה שלנו בכל מה שאנחנו עושים. במיוחד עבורכם, פיתחנו את חיתולי Huggies Freedom Dry הדור הבא של החיתולים. חיתול העוטף ברכות את התינוק שלך ומעניק לעורו הגנה מתקדמת בזכות טכנולוגיית Quick Dry המאפשרת קליטה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק. עם האגיס אתם יכולים להיות בטוחים שהתינוק שלכם תמיד עטוף ומוגן.

האגיס מגה פק שלב 4+
74.90 ₪ ליחידה

0.99 ₪ ליחידה

14-10 ק"ג

i

חיתולי האגיס פרידום דריי - הגנה מתקדמת לעור התינוק שלך14-10 ק"ג טכנולוגיית ספיגה Quick Dry – טכנולוגיה חדשנית המאפשרת קליטה וספיגה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק • גזרת חיתול ייחודית, דקה יותר, המותאמת לגוף התינוק • שכבה רכה במיוחד המסייעת בהגנה על עורו העדין של התינוק • מותנית אחורית רכה וגמישה במיוחד להתאמה מיטבית לגוף התינוק • סדרת המוצרים מגיעה לפי מידות ומשקלים ההגנה, האהבה והחיבוק שאתם מעניקים לתינוק שלכם, הם ההשראה שלנו בכל מה שאנחנו עושים. במיוחד עבורכם, פיתחנו את חיתולי Huggies Freedom Dry הדור הבא של החיתולים. חיתול העוטף ברכות את התינוק שלך ומעניק לעורו הגנה מתקדמת בזכות טכנולוגיית Quick Dry המאפשרת קליטה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק. עם האגיס אתם יכולים להיות בטוחים שהתינוק שלכם תמיד עטוף ומוגן.

האגיס מגה פק שלב 5
74.90 ₪ ליחידה

1.44 ₪ ליחידה

22-12 ק"ג

i

חיתולי האגיס פרידום דריי - הגנה מתקדמת לעור התינוק שלך 12-22 ק"ג טכנולוגיית ספיגה Quick Dry – טכנולוגיה חדשנית המאפשרת קליטה וספיגה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק • גזרת חיתול ייחודית, דקה יותר, המותאמת לגוף התינוק • שכבה רכה במיוחד המסייעת בהגנה על עורו העדין של התינוק • מותנית אחורית רכה וגמישה במיוחד להתאמה מיטבית לגוף התינוק • סדרת המוצרים מגיעה לפי מידות ומשקלים ההגנה, האהבה והחיבוק שאתם מעניקים לתינוק שלכם, הם ההשראה שלנו בכל מה שאנחנו עושים. במיוחד עבורכם, פיתחנו את חיתולי Huggies Freedom Dry הדור הבא של החיתולים. חיתול העוטף ברכות את התינוק שלך ומעניק לעורו הגנה מתקדמת בזכות טכנולוגיית Quick Dry המאפשרת קליטה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק. עם האגיס אתם יכולים להיות בטוחים שהתינוק שלכם תמיד עטוף ומוגן.

האגיס מגה פק שלב 6
74.90 ₪ ליחידה

1.17 ₪ ליחידה

24-16 ק"ג

i

חיתולי האגיס פרידום דריי - הגנה מתקדמת לעור התינוק שלך24-16 ק"ג טכנולוגיית ספיגה Quick Dry – טכנולוגיה חדשנית המאפשרת קליטה וספיגה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק • גזרת חיתול ייחודית, דקה יותר, המותאמת לגוף התינוק • שכבה רכה במיוחד המסייעת בהגנה על עורו העדין של התינוק • מותנית אחורית רכה וגמישה במיוחד להתאמה מיטבית לגוף התינוק • סדרת המוצרים מגיעה לפי מידות ומשקלים ההגנה, האהבה והחיבוק שאתם מעניקים לתינוק שלכם, הם ההשראה שלנו בכל מה שאנחנו עושים. במיוחד עבורכם, פיתחנו את חיתולי Huggies Freedom Dry הדור הבא של החיתולים. חיתול העוטף ברכות את התינוק שלך ומעניק לעורו הגנה מתקדמת בזכות טכנולוגיית Quick Dry המאפשרת קליטה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק. עם האגיס אתם יכולים להיות בטוחים שהתינוק שלכם תמיד עטוף ומוגן.

חיתולי פמפרס פרימיום שלב 2
79.90 ₪ ליחידה

0.91 ₪ ליחידה

מארז רביעייה, שלב 2

i

חיתולי פמפרס פרימיום שלב 2 88 יחידות חיתולי פמפרס פרימיום - הגנה של 5 כוכבים לעור תינוקךהחיתול הכי יבש והכי דק, רשת ייחודית לספיגת יציאות רכות, צדדים נמתחים במיוחד, סגירה מיוחדת סביב איזור הטבור, מעטפת חיצונית רכה החיתולים עוצבו במיוחד כדי לספק את ההגנה הטובה ביותר לעור התינוק. רכות כמשי העוטפת את התינוק ,תעלות קסם הסופגות את הרטיבות במהירות לתחושת יובש מיידית בעור, שכבת ספיגה לדליפות של צואה נוזלית, חומרים נושמים המאפשרים זרימת אוויר ומסייעים לעור התינוק להישאר רענן. צורה ידידותית לטבור שעוצבה במיוחד לרך הנולד (זמין במידות 0, 1 ו-2), מד רטיבות שמראה אם התינוק זקוק להחלפה.

חיתולים וטיטולים לתינוקות נחשבים לאחד המוצרים המבוקשים ביותר בקרב הורים לקטנטנים. מדובר במוצר יומיומי ומתכלה, שמחייב הצטיידות מתמדת. ישנם הורים שרוכשים כמה חבילות חיתולים בקנייה אחת (שלא יחסר במלאי הביתי), בעיקר כאשר עינם צדה פרסום על חיתולים במבצע. לעומתם, ישנם כאלה שרוכשים חבילות בודדות על פי הצורך. באתר www.yellow.co.il תוכלו לרכוש חיתולים לתינוקות בכל כמות שנדרשת לכם, וליהנות מחוויית קנייה פשוטה, מהירה וחסכונית.

חשוב ביותר שהרכישה תהיה יעילה ותחסוך בזמן – כי הורים לתינוקות הם אנשים עסוקים במיוחד, שאין להם זמן מיותר לשוטט בין מרכולים וחנויות ולעמוד בתור בשביל חבילת חיתולים. בממשק הידידותי באתר שנבנה במיוחד כדי להקל ולייעל, אין שום צורך לעמוד בתור – אתם הראשונים תמיד. כשההזמנה תהיה מוכנה, תוכלו לאסוף אותה בדרך, מתחנת פז שבחרתם. זו המשמעות הנהדרת של קונים בקליק, אוספים בצ'יק.

בקטגוריית חיתולים באתרנו תוכלו למצוא חיתולים של היצרנים המובילים. אתם מוזמנים לבחור את המתאים ביותר לתינוקכם מבין כמה סוגים, הנבדלים במידותיהם בהתאם לשלבים השונים בחיי התינוק. הקפדנו לבחור מגוון שיספק את ההיצע המתאים לכולם. הקנייה ב-yellow משתלמת במיוחד, כי היא נוחה, חוסכת זמן יקר ודמי משלוח. ליתרונות הרכישה הקלה והבטוחה מצטרפות מעלות השירות והאמינות של חברת פז, המחויבת לדאוג לכל לקוחותיה- גם לקטנטנים ביותר:)