0.00 ₪

מנגלים ומדורות

הלייף סטייל הגיע גם אל מחוזות הקמפינג, ציוד קמפינג ובמסגרתו המנגלים והמדורות. היום כבר לא עושים סתם "על האש", כי הענף המתפתח מציע ציוד גריל משוכלל. אל התחום הבוער הזה נכנסו כלים ואביזרים חדשים: מעשנת בשר, קערת אש, גרילים, מנגלי פחמים וכמו גם גרילי פחמים של הדור החדש, אביזרים חדשניים למדורות לצורך הדלקת אש כולל עצים למדורה ועוד. כמו כל תחום אחר בחיינו, כל מנגל ומעשנת עלו מדרגה.

בקטגוריה שלפניכם תוכלו למצוא מוצרים מעולים לתחום הגריל והמנגל – בחרנו את הטובים, האיכותיים והמשתלמים ביותר. אין כל צורך שתצאו אל חנויות הקמפינג ותחפשו אחר מוצרי גריל, כשהם זמינים עבורכם כאן, כולל מותגים ומחירים, וניתן לרכוש אותם באופן דיגיטלי מבלי להתרוצץ.

אתם מוזמנים לרכוש באמצעות השיטה "החמה" ביותר, שיטת הקנייה של yellow - קונים בקליק אוספים בצ'יק. בחרו בניחותא את המוצר או המוצרים הדרושים לכם, ורכשו אותם בלחיצת כפתור – פשוט וקל. תוך מספר ימים תוכלו לאסוף אותם בעצמכם מאחת מתחנות פז שבאזורכם - רק אל תשכחו לציין מאיזו תחנה אתם מעוניינים לבצע את האיסוף. מדובר בקנייה חכמה ונעימה שאינה תלויה בשירות שליחים ואינה כרוכה בדמי משלוח או בטיפים. והכי חשוב, מאחורי כל מעשנת ומנגל תמצאו את השירות המקצועי והחמים של חברת פז הגדולה, שעושה הכול כדי שיהיה לכם נוח ומשתלם יותר.