אדג' ג'ל גילוח לניקוי וטיפוח עור הפנים
14.90 ₪ ליחידה

7.45 ₪ ל100 מ"ל

200 מ"ל

i

גיבס קרם גילוח
6.90 ₪ ליחידה

3.45 ₪ ל100 מ"ל

200 מ"ל, לעור רגיש

i

גיבס קרם גילוח לעור רגיש 200 מ"ל

ג'ל גילוח אדג' ג'ל ירוק
14.90 ₪ ליחידה

7.45 ₪ ל100 מ"ל

לעור רגיל, 200 מ"ל

i

ג'ל גילוח אדג' ג'ל כתום
14.90 ₪ ליחידה

7.10 ₪ ל100 מ"ל

לעור רגיש, 210 מ"ל

i

מארז סכין גילוח סווירל
99.00 ₪ ליחידה

19.80 ₪ ליחידה

ידית + 5 סכינים

i

צעדי ברגליים חלקות. סכין הגילוח לנשים Gillette Venus Swirl כולל את ה-Flexiball המהפכני של ג'ילט ו-5 להבים המתכווננים בנפרד. ה-Venus Swirl עוזר לתפוס את השערות שסכיני גילוח אחרים עשויים להחמיץ. הוא מחליק לאורך הקימורים ליצירת יופי מושלם, תחושה חלקה לאורך זמן וכמעט ללא שערות שהוחמצו. סכין גילוח לנשים בעל 5 להבים עם נוסחת ה-Flexiball הראשונה והיחידה מסוגה מתאים עצמו לכל קימור ליצירת יופי מושלם סרום MoistureGlide המופעל במגע עם מים לתנועה חלקה להפליא ידית מלוטשת עם אחיזה משופרת כל סכיני הגילוח של ונוס מתאימים לכל מכשיר גילוח של ונוס, מלבד Simply Venus

סכין גילוח ג'ילט פיוז'ן
180.00 ₪ ליחידה

11.25 ₪ ליחידה

16 סכינים

i

הסכין והלהבים של ג'ילט פיוז'ן, המיועדים להעניק ביצועים אופטימליים בכל צד של הלהב הייחודי, מגדירים מחדש את הציפיות  מגילוח. ג'ילט פיוז'ן כולל בצדו הקדמי 5 להבים במרחק קצר זה מזה להשגת המשטח של הטכנולוגיה המתקדמת 5 blade shaving. העיצוב מפזר את עוצמת הגילוח בין הלהבים לסיוע להפחתת הלחץ לצד נינוחות רבה יותר ופחות גירויים בהשוואה למאך 3.

גילוח הינה אחת הפעולות הבסיסיות כשמדובר בטיפוח ובהיגיינה של הגוף. בארון האמבטיה כמעט בכל בית יש נוכחות ערה של מוצרי גילוח שונים: סכיני גילוח, ג'ל גילוח, קרם גילוח ועוד.
כמובן שישנם מותגים שונים וכן מוצרי גילוח שמותאמים לפי סוגי עור. לרוב, "הבעלים" של אביזרי הגילוח נמנים על המין הגברי אך לעיתים גם הנשים פולשות לתחום. כך או אחרת, מדי פעם צריך לחדש את מלאי מוצרי הגילוח בבית כמו גם את שאר
מוצרי הטיפוח לגוף ולפנים. אם הרגע הזה הגיע, אתם מוזמנים לבצע את רכישת מוצרי הגילוח שלכם ממש כאן באתר www.yellow.co.il, כי זו הדרך הקלה והיעילה ביותר לבצע קניות.

אם אתם כבר מיומנים ברכישה באמצעות האינטרנט, ודאי תשמחו לגלות שאצלנו זה ממש פשוט. אם אתם חדשים בשטח, אז קדימה - "תתגלחו" עלינו. ראשית, מומלץ לרכז מספר מוצרים שדרושים לכם (גם פרקטי יותר וגם יאפשר לכם לעמוד במינימום הזמנה). שנית, שימו לב שבקטגוריה שלפניכם כלולים מוצרי גילוח שונים – כולם נבחרו בקפידה והינם איכותיים ונמנים על המותגים המובילים בתחום. אתם מוזמנים לבצע את הרכישה שלכם בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק – השיטה המנצחת של yellow. רוכשים ממש בלחיצת כפתור, ובוחרים גם בתחנת פז שממנה תרצו לבצע איסוף. אוספים את המוצרים עם הגעתם לתחנה, בזמנכם החופשי, בלי שליחים או דמי משלוח. ככה פשוט ולעניין, כמו שאוהבים אצלנו בפז.