0.00 ₪

גגונים ומנשאים

הרכב שלנו הוא חבר נאמן במיוחד. פעמים רבות הוא נושא לא רק אותנו אלא גם את האופניים של בני המשפחה ועוד כהנה וכהנה מטענים שאנו מעמיסים עליו. ככל שעם ישראל רוכב יותר, כך גם עולה הביקוש למוצרים כדוגמת מנשאי אופניים, גגונים לרכב, מתלה לאופניים וכיו"ב.

כדי לקנות מתקן לאופניים או גגון לרכב אין צורך לכתת רגליים בין חנויות שונות. אפשר לבצע קנייה בטוחה ונוחה בקלות רבה כאן באתר .www.yellow.co.il. היו סמוכים ובטוחים שכבר ערכנו את כל הבדיקות המקדימות ודאגנו למלא את מחסנינו במוצרים האיכותיים ביותר בתחום. לפיכך, בלחיצת כפתור תוכלו לבחור ולרכוש מנשא אופניים אחורי או עליון, או כל גגון לאוטו בהתאם לצורך שלכם. כמו כל הרכישות המתבצעות בממשק הידידותי של yellow, גם מתקן אופניים לרכב קונים בצ'יק ואוספים בקליק. במהלך הקנייה יש לציין את תחנת פז שממנה נוח לכם לאסוף את המוצר שרכשתם, ושם הוא יחכה לכם – מנשא אופניים לרכב, גגון לרכב – בדיוק מה שהזמנתם.

כשאתם רוכשים מתקן נשיאה לאופניים מ-yellow, אתם רוכשים איתו גם גב חזק. הקנייה האידיאלית מגובה על ידי חברת פז ושירות הלקוחות המצוין שלה, שקשוב תמיד לכל הלקוחות ומספק מענה בזמינות גבוהה. יתרון נוסף משתקף בעובדה שאתם אוספים את המוצר בעצמכם ולכן יש לכם פטור הן מדמי משלוח והן מהמתנה מיותרת לשליח.