אורל בי אסנשיאל חוט דנטלי
14.90 ₪ ליחידה

0.30 ₪ ל1 מטר

ציפוי שעווה, מנטה, 50 מטר

i

אורל בי אסנשיאל חוט דנטלי עם ציפוי שעווה פעולת ניקיון לתחושת ניקיון רעננה, פרץ רעננות, מרקם דמוי-משי, אחיזה נוחה, בטעם מנטה צחצוח לבדו לא יגיע לכל המקומות הקשים כשיש הצטברות פלאק. חוט דנטלי שעווה Oral B Essential בטעם מנטה יכול לעשות זאת. עם ציפוי שעווה דק.

ג'ורדן פלקרס קיסם עם חוט
9.90 ₪ ליחידה

0.28 ₪ ליחידה

טעם מנטה, 36 יח'

i

מברשת שיניים לילדים קולגייט
10.00 ₪ ליחידה

10.00 ₪ ליחידה

סמיילס, גילאי 0-2

i

מברשת שיניים נטענת אורל בי ויטליטי D12 
80.90 ₪ ליחידה

i

מברשת השיניים החשמלית הנטענת Oral-B Vitality CrossAction מעניקה ניקיון מיטבי מוכח קלינית בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה. העיצוב של ראש מברשת השיניים Cross Action מקיף כל שן בסיבים בעלי זווית של 16 מעלות, ופעולת ניקיון דו מימדית המתנודדת ומסתובבת מסירה את הפלאק טוב יותר בהשוואה למברשת שיניים רגילה. טיימר המותקן בידית יסייע לכם לצחצח למשך 2 הדקות המומלצות על ידי רופאי השיניים - והדבר הטוב ביותר, הוא מגיע אליכם מבית Oral-B - המותג מספר 1 בו משתמשים רופאי שיניים ברחבי העולם. מתאימה לראשי המילוי הבאים: CrossAction,‏ 3DWhite,‏ Sensitive Clean,‏ Precision Clean,‏ FlossAction,‏ TriZone ו-Dual Clean.• מברשת השיניים החיונית להשגת ניקיון יומיומי• מסיר יותר פלאק בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה• פעולת ניקיון דו-מימדית שמתנודדת ומסתובבת כדי להסיר פלאק טוב יותר בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה• נועדה להגיע עמוק בין השיניים• תכולה: ידית מברשת שיניים עם מטען, ראש מברשת שיניים CrossAction• Oral-B, המותג מספר 1 בשימוש רופאי השיניים ברחבי העולם   מברשת השיניים החיונית להשגת ניקיון יומיומי מסיר יותר פלאק בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה פעולת ניקיון דו-מימדית שמתנודדת ומסתובבת כדי להסיר פלאק טוב יותר בהשוואה למברשת שיניים ידנית רגילה נועדה להגיע עמוק בין השיניים תכולה: ידית מברשת שיניים עם מטען, ראש מברשת שיניים CrossActionOral-B, המותג מספר 1 בשימוש רופאי השיניים ברחבי העולם

מברשת שיניים נטענת אורל בי לילדים ויטליטי Cars
89.00 ₪ ליחידה

מברשת השיניים החשמלית לילדים  Oral-B Stages Power Kids, עם דמויות חביבות ומשעשעות מסרטי דיסני. ראש המברשת המסתובב מגיע למשטחים שונים בחלל הפה, מקיף אותם ומנקה ביסודיות"מכוניות" ו"מטוסים", נותנת את כוח הניקיון בידיהם של הקטנטנים. מברשת שיניים חשמלית נטענת זו כוללת שערות מברשת רכות במיוחד לילדים ותואמת אפליקציית MagicTimer של דיסני מאוראל-בי. הורידו את האפליקציה ועזרו לילדיכם לצחצח 2 דקות לפי המלצת רופאי השיניים וללמוד הרגלים נכונים לבריאות הפה שיישארו איתם כל החיים. ראש המברשת המסתובב מגיע למשטחים שונים בחלל הפה, מקיף אותם ומנקה ביסודיות סיבי המברשת הרכים מנקים את השיניים בעדינות מסירה יותר פלאק ממברשת שיניים ידנית רגילה הופכת את הצחצוח לפעילות מהנה עם דמויות מהסרט 'מכוניות' של דיסני תואם אפליקציית MagicTimer של דיסני מOral-B המסייעת לילדים להאריך את זמן הצחצוח 9 מתוך 10 ילדים מצחצחים זמן רב יותר עם אפליקציית MagicTimer הסוללה הנטענת פועלת עד 5 ימים  

אקווהפרש מי פה אקסטרים קלין
19.90 ₪ ליחידה

3.98 ₪ ל100 מ"ל

500 מ"ל

i

נדמה שהשיח על בריאות הפה והשיניים נשמע בכל מקום. פה עולה פרסומת על משחת שיניים חדשה בעלת סגולות מיוחדות, ושם צצה מברשת שיניים חשמלית עם תכונות מתקדמות. יש כמובן גם אביזרים דנטליים כגון חוט דנטלי או קיסמים שמסייעים לשמור על היגיינת הפה, ומי פה שמשלימים את המלאכה בניחוח נעים. בריאות הפה תופסת מקום חשוב בחיינו, וכיום מתחילים לדאוג לה כבר בגיל צעיר על מנת למנוע ולמזער בעיות עתידיות בשיניים ובחניכיים.

המוצרים השונים המסייעים לנו לשמור על בריאות הפה והשיניים ידועים לכל. במשפחות רבות כבר רגילים לתכשירים מסוימים, מה גם שכל רופא שיניים או שיננית נוהגים להמליץ על שימוש במוצרים המועדפים עליהם. בכל מקרה, לא מדובר כאן בשמלה או נעליים שצריך למדוד. מדובר במוצרי בריאות שצריך פשוט לרכוש, ותמיד כדאי לעשות זאת בצורה הכי פרקטית, משתלמת ונוחה. זוהי ההגדרה המדויקת לרכישה בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק שעומדת לרשותכם כאן באתר www.yellow.co.il.

לנוחותכם, חילקנו את הקטגוריה של בריאות הפה והשיניים לקבוצות מוצרים שונות: מברשות שיניים, אביזרים דנטליים, משחות שיניים ומי פה. אתם רק צריכים לבחור את המוצרים הדרושים לכם (הזמינו מספר מוצרים כדי לעבור את סף ההזמנה המינימלי) ולרכוש אותם בלחיצת כפתור. בעת הרכישה תבחרו גם תחנת פז ממנה תרצו לאסוף את המוצרים לאחר מספר ימים. השיטה המוצלחת הזו אינה כרוכה בשליחים או בדמי משלוח, ומאפשרת לכם לבצע קנייה עצמאית, נוחה ומשתלמת, שחברת פז הגדולה והטובה עומדת מאחוריה.