מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

אקונומיקה וחומרי ניקוי

מינימום הזמנה בקטגוריית טיפוח וניקיון 39.00 ₪

  • חוסכים בזמן ונהנים ממחירים מעולים
  • כולנו רוכשים מוצרי טיפוח וניקיון, אז למה שלא נעשה את זה חכם?

שוב נשארתם בלי אקונומיקה בדיוק כשהמנקה הגיעה למשרד? שוב נגמר לכם נוזל הרצפות באמצע השטיפה של הסלון? אפשר למנוע תקלות מעצבנות כאלה אם תקפידו לשמור על מלאי חומרי ניקוי זמין בבית ובמשרד. חומרי ניקוי לבית ולמשרד הם מוצרים מוכרים וידועים שאין צורך לטרוח ולהגיע לחנויות הפארם, ולחטט בין מוצרי הניקיון השונים כדי לרכוש אותם. אקונומיקה היא אקונומיקה – אין לה סטייל אופנתי, וכך גם מגוון חומרי ניקוי המשמשים אותנו בשגרת היום.

הכי הגיוני, וגם קל ונוח מאוד, לרכוש חומרי ניקוי באמצעות האינטרנט, והכי חכם לעשות זאת כאן באתר yellow בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. את עבודת המיון והבחירה כבר ערכנו עבורכם בעצמנו, כך שתוכלו לראות מול עיניכם את כל מבחר חומרי הניקוי הטובים והמוכרים לכם. אנו ממליצים לבצע רכישה מרוכזת שתעבור את מחיר המינימום להזמנה ותהיה גם יעילה וחכמה יותר. את המוצרים רוכשים בלחיצת כפתור, וכעבור מספר ימים תוכלו לאסוף אותם על הדרך מתחנת פז אותה תבחרו בעת הרכישה בלחיצת כפתור נוספת.

מאחורי כל מוצר ועסקה באתרנו עומדת חברת פז הגדולה והטובה הידועה באמינותה ובשירותיה הטובים. בהתאם לכך, מצפה לכם קנייה נעימה, פטורה מתשלום דמי משלוח ומתיאומים עם שליחים. בפז דואגים שכל מה שרכשתם יגיע ליעד בזמן ויימסר לכם עם הגעתכם לתחנה. על המנקה אנחנו לא אחראים – פשוט סומכים עליכם שגם בעניין הזה תעשו את הבחירה הנכונה.