סיליט באנג ספריי לניקוי כללי
9.90 ₪ ליחידה

1.32 ₪ ל100 מ"ל

750 מ"ל

i

תיאור המוצר ספריי לניקוי כללי בהתזה רחבה לניקיון עצמתי והסרת אבנית  מתאים לניקוי המטבח, חדרי האמבטיה והשרותים. אזהרות: אין לערבב את החומר עם חומרי הלבנה או חומרי ניקוי אחרים. אם נדרש יעוץ רפואי שמור את מיכל המוצר או התווית שלו בהישג יד. במקרה של בליעה: פנה למכון הארצי למידע בהרעלות של משרד הבריאות בקריה הרפואית רמבם, או לרופא. אם נדרש ייעוץ רפואי, שמור את מיכל המוצר או את התווית בהישג יד. במשטחים היוצרים מגע עם מזון, השתמש רק על גבי משטחים ללא נקבים ושטוף ביסודיות במים. הרחק מהישג ידם של ילדים. חומר מגרה. לא למאכל. לבש כפפות מגן/בגד מגן והרכב משקפי מגן/מסכת פנים. סיכון לנזק חמור בעיניים, במקרה של מגע שטוף מיד עם הרבה מים ופנה לקבלת ייעוץ רפואי. רחץ ידיים היטב לאחר הטיפול.

סנו ז'אוול אקונומיקה
15.90 ₪ ליחידה

3.98 ₪ ל1 ליטר

4 ליטר, ריח לימון

i

אסטוניש קרם למטבח
11.90 ₪ ליחידה

2.38 ₪ ל100 מ"ל

500 מ"ל

i

אסטוניש רסס ונגב
9.90 ₪ ליחידה

1.32 ₪ ל100 מ"ל

750 מ"ל

i

אקונומיקה מקציפה FIX
9.00 ₪ ליחידה

2.25 ₪ ל1 ליטר

4 ליטרים

i

אקסטרא אקונומיקה מבושמת
4.90 ₪ ליחידה

4.90 ₪ ל1 ליטר

1 ליטר, REFRESH

i

שוב נשארתם בלי אקונומיקה בדיוק כשהמנקה הגיעה למשרד? שוב נגמר לכם נוזל הרצפות באמצע השטיפה של הסלון? אפשר למנוע תקלות מעצבנות כאלה אם תקפידו לשמור על מלאי חומרי ניקוי זמין בבית ובמשרד. חומרי ניקוי לבית ולמשרד הם מוצרים מוכרים וידועים שאין צורך לטרוח ולהגיע לחנויות הפארם, ולחטט בין מוצרי הניקיון השונים כדי לרכוש אותם. אקונומיקה היא אקונומיקה – אין לה סטייל אופנתי, וכך גם מגוון חומרי ניקוי המשמשים אותנו בשגרת היום.

הכי הגיוני, וגם קל ונוח מאוד, לרכוש חומרי ניקוי באמצעות האינטרנט, והכי חכם לעשות זאת כאן באתר yellow בשיטת קונים בקליק אוספים בצ'יק. את עבודת המיון והבחירה כבר ערכנו עבורכם בעצמנו, כך שתוכלו לראות מול עיניכם את כל מבחר חומרי הניקוי הטובים והמוכרים לכם. אנו ממליצים לבצע רכישה מרוכזת שתעבור את מחיר המינימום להזמנה ותהיה גם יעילה וחכמה יותר. את המוצרים רוכשים בלחיצת כפתור, וכעבור מספר ימים תוכלו לאסוף אותם על הדרך מתחנת פז אותה תבחרו בעת הרכישה בלחיצת כפתור נוספת.

מאחורי כל מוצר ועסקה באתרנו עומדת חברת פז הגדולה והטובה הידועה באמינותה ובשירותיה הטובים. בהתאם לכך, מצפה לכם קנייה נעימה, פטורה מתשלום דמי משלוח ומתיאומים עם שליחים. בפז דואגים שכל מה שרכשתם יגיע ליעד בזמן ויימסר לכם עם הגעתכם לתחנה. על המנקה אנחנו לא אחראים – פשוט סומכים עליכם שגם בעניין הזה תעשו את הבחירה הנכונה.