0.00 ₪

אוהלים

כידוע, אנחנו עם שאוהב לטייל ולנפוש, לא רק בבתי מלון אלא גם בחיק הטבע. למזלנו האקלים במדינתנו הקטנה מאפשר לנו לפרוש אוהל בכל מקום – במתחם קמפינג, בלב חורשה, בחוף הים ועוד. אוהלים הם ללא ספק מצרך מבוקש בארץ ים תיכונית וזורחת כמו שלנו.

ישנם סוגים שונים של אוהלים למכירה – אוהל קמפינג, אוהל חוף, אוהל זוגי או אוהלים למספר אנשים – הכול תלוי בצורך שלכם. אם עדיין לא הקמתם משפחה – ודאי תקימו אוהל קטן, ואם אתם נוהגים לצאת לטייל עם הילדים - נדרש לכם אוהל משפחתי. החלק הטוב של הסיפור הוא שכאן באתר www.yellow.co.il תוכלו למצוא מבחר אוהלים לקמפינג ולחוף, וליהנות ממוצר איכותי ביותר. אין צורך להסתובב בחנויות השונות, להתעייף ולהזיע תוך כדי מסע לחיפוש אוהל במבצע. שבו על הכיסא, אנחנו כבר עשינו עבורכם את כל הסינונים, ובחרנו להציג את האוהלים האיכותיים ביותר במחירים משתלמים.

מה עוד משתלם? שיטת הקנייה הנוחה – קונים בצ'יק אוספים בקליק. לאחר שתבחרו את האוהל המתאים לכם מתוך הקולקציה המוצגת, תבחרו גם את תחנת פז ממנה תרצו לאסוף אותו, תבצעו את הקנייה, ולאחר מספר ימים תוכלו לאסוף את האוהל מהתחנה שבחרתם ולהשתמש בו בהזדמנות הקרובה. כך תיהנו מאוהל שיש לו גב חזק – הגב של חברת פז הידועה באמינותה וברמת השירות הגבוהה שלה. ברגע שתקעתם יתד, פז ו-yellow ילוו אתכם ברגעים היפים ביותר.